Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Yettel (Telenor) számlás...

Yettel (Telenor) számlás előfizetőként hogy tudok mobilinternetet venni nem EU tagállamban (konkrétan Szerbiában)?

Figyelt kérdés
Egy pár napos út nyomán érdekelne, hogy milyen lehetőségeim vannak. Láttam, hogy lehet venni feltöltőkártyát, de az, hogy én számlás vagyok, nem gond ezügyben?

2022. júl. 12. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel cuni, hogy te milyen szolgáltatóhoz tartozol. Veszel egy kártyát, és beteszed a nyomorult telefonodba. Mellesleg miért nem elég a szállásodon a wifi?
2022. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Szerbiában élek, szinték Yettel számlás felhasználó vagyok. Az én Yetteles applikációmban a Szolgáltatások menüpont alatt van egy Roaming fülecske, ahol választani tudok internetcsomagok közül, amik roamingban használhatok, és ugye ez pluszban terhelődik az adott hónapban a számlámra.
2022. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ami szolgáltatást keresel, az a Világ Net Hetijegy Plusz: [link]


A szolgáltatás egyszeri díja: 3292,37 Ft

A szolgáltatás 500 Mb adatforgalmat tartalmaz, amit egy hétig használhatsz fel.


Ami még fontos, hogy csak a fent linkelt weboldalon felsorolt országokban használható a szolgáltatás, Szerbia közöttük van, tehát ott működni fog.

2022. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha Szabadka északi részére mész, ott még elérhető a magyar hálózat. A központban már nem, de ott meg sok ingyen wifi van, például a mekiben. Én 0 Ft roaming költséggel megúsztam egy 2 nap 1 éjszakás utat, helyi sim nélkül.
2022. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. Szerbia kicsit tágasabb azért Szabadka északi részénél 😅
2022. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Tudom, de a magyarok 90%-a oda megy.
2022. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6# és a turisták is előszeretettel keresik ezen oldal kerítésig tartó szakaszát.
2022. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!