Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon...

Melyik a legjobb telefon jelenleg ami jó árkategóriában van és megéri?

Figyelt kérdés

Most állok telefon vásárlás előtt.

Nem tudom mit válasszak. Egy régiebbi telefonom van amit le akarok cserélni. Fontos nekem a kamera és a jó teljesítmény meg a tárhely. Melyik a legjobb telefon erre a célra? Ami jó pénzért is van.



2022. júl. 13. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
mennyi az a jó pénz?
2022. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
60-100 ezer ft
2022. júl. 13. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
M52 5G megéri,ha tudsz rá vigyázni akkor sokáig elég lesz.
2022. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam keresni higy megnézem a szolgáltató honlapján hogy mennyibe kerülnek és mennyi a max amit rászánok, mivel a függetlenek amiket mindenhol lehet venni azok drágábbak. Így eleve csak 3-4 telefon marad ha a felső árakat nézem. Ezután felmegyek egy telefon összehasonlító honlapra ahol meg tudom részletesen nézni hogy miket tudnak. Általában én is ilyen árkategoriában nézek, egyszerűen kompromisszumot kell kötni. Vagy az aksi lesz rosszbb az egyiknél de a kamera lesz jobb vagy a tárhely, a másiknál valószínű fordítva. Szóval szánj rá 1-2 órát és nézegesd meg. Te tudod mik az igényeid.
2022. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3: m52be szar ips kijelzo van, + az nem magyar piacra van gyártva/tervezve, tehát itt csak szurkeimporttal vannak bent.


hasznalt kategoriaban samsung s10+, mate 20 pro

ujonnan realme gt master, +20kért a52s, xiaomit keruld el mert az irtozatosan szar, kivetel nelkul mindegyik.

2022. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
52%

Mire szeretnéd :

Ha olcsó pénzért jót akarsz akkor : Huaweii,xaomi,samsung

Bar ezeknek a kamerajuk eleg érdekes.

Ha nagyon menő akarsz lenni mint Jay z., vagy Kanye West

Akkor bárlyik Iphone! Meg a 2010 es is jó a lenyeg hogy almás legyen (oszevetve jó telefon az iphone)

De ha csúcs mobilt akarsz, fenykepre telefonalasra es nem. Utolsó sorban jatekra akkor barmelyik Asus telefon a top!

350K 800.000 forintig barmelyik jó. Igaz nincs hypolva de veri az osszeset.

2022. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezt így nem igazán lehet megvalaszolni mert nem írtál összeget. Mennyi neked a jó ár? Mert ebből kell kiindulni. Ha pl 100, de max 200 ezret szánsz rá akkor abban az árkategóriában kell nézni. Mellesleg lehet kapni memória kártyákat is ha a telefonban lévő nem elég.
2022. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!