Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonokon belül az...

Ha a telefonokon belül az android irányába szeretnék, hétköznapi értelemben is többet tudni egy telefonról, akár egy hétköznapi értelemben vett számítógépről többet tud egy átlag userhez képest egy informatikus, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Van erre valami könyv vagy gyorstalpaló, hogy az irányról el tudjam dönteni fog-e menni? :D

Nem tanfolyamra gondolok csak érdeklődés legalább a komolyabb részét szintjén megközelíteni.

Romot már cseréltem, meg usb deboggoltam párszor, de szeretnék többet érteni hozzá.



2022. júl. 14. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én igazából saját magamtól jöttem rá azokra a dolgokra, amiket most tudok.

Átlag feletti tudásúnak tartom magam számítástechnika terén, a legtöbb problémára tudok/próbálok magyarázatot adni.

2022. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%
Felmész a developer.android.com ra es ott leírnak mindent. Ugye az android a google saját fejlesztese, rengeteg leírás van neten
2022. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!