Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop mennyire fontos egyetem...

Laptop mennyire fontos egyetemre egy mérnökinformatikusnak?

Figyelt kérdés
Egyetem előtt állok és gépet szeretnék venni,de ha nem muszáj nem vennék laptopot hanem asztali gépet vennék inkább.Azt is ugyanúgy el lehetne vinni a koliba is akár nem?Végülis arra lennék kiváncsi mennyire fontos hogy tudjam hurcolni a gépet órákra?Szokták e használni őket órakon?

2019. szept. 5. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Hallgatok 90%-a nem visz gepet orara. A maradek 10% meg jatszik rajta. Semmi ertelme vinni. Jegyzetelesre ott a fuzet, ahol meg kell a gep, ott ott vannak az egyetemi gepek.
2019. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bme-n vagyok és nagyon jól jön. Úgy is lehet csinálni ahogy az első írta, de jobb ha van laptopod.

Én sokat utazok egyetemre, így közben laptopon tudom csinálni a házit. De persze lehet valakinej ez nem szempont.

2019. szept. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

órákon nem kell gépet használni, koliba az asztali is bőven jó..

annyi, hogy hosszú utazások alatt nem fogsz gépezni, de ez egy infós esetében hosszú távon inkább jó dolog..


nyugodtan vegyél asztalit

2019. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kolis leszel akkor bőven jó az asztali. Azoknak jó a laptop akik messze (1 óra utazás minimum) laknak az egyetemtől. Ők ha olyan az órarendjük hogy tele van üresjárattal akkor sok hasznát veszik a laptopnak mert addig írnak rajta beadandót vagy akármit, mivel közben nem tudnak hazamenni. De neked pár percre ott lesz a koli, bármikor fel tudsz ugrani.

Órákon nem érdemes gépen jegyzetelni mérnökinfón. Meg sehol sem, mert kézzel papírra leírva jobban megmarad a tudás, meg amennyi ábrát, függvényt, táblázatot kell rajzolni, gépen az sokkal tökölősebb lenne. Laborokon meg van egyetemi gép, úgy is azt kell használni.

2019. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk vannak órák amikre kell laptopot vinni. Van gépes terem, de azt nem mindig kapjuk meg, így általában szól a tanár, hogy következő órára mindenki hozzon laptopot. Vagy legalább egy haverodnak legyen és akkor ketten nézitek.

Nyilván lehet olyankor füzetbe is írni, aztán otthon kipróbálni gépen amit lejegyzeteltél de ez így sokkal macerásabb, plusz ha elakadsz valahol akkor nincs ott a tanár, hogy segítsen.

Viszonylag ritkán fordul elő, pár ilyen tárgyam volt csak eddig, de ott jól jött, hogy laptopom van.

2019. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!