Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Iphone-t vegyem kipróbá...

Melyik Iphone-t vegyem kipróbálásra?

Figyelt kérdés
Eddig csak androidos telefonom volt. Mindenki azt mondja a környezetemben, hogy csak egyszer lesz Iphone-m, soha többet nem kell az android. Belém beszélték már évek alatt, így most szeretnék venni egyet kipróbálásra, hogy valóban tetszene e. Iphone 8 plusra gondoltam, szeretem a nagyobb telefonokat. Szerintetek jó lenne, vagy inkább másik legyen? 80 ezer Ft-ig gondoltam.
2022. júl. 15. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy újabbat, aztán 14 napig minden indok nélkül visszaküldheted ha nem tetszik.
2022. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 80 ezer a keret rá, én egy iPhone XR-t vagy XS-t vennék. Ezek már jobbak és gyorsabbak mint a 8 plus. Face ID-val működnek, nem ujjlenyomat olvasóval. Lehet, hogy a kijelzője kicsit kisebb mint a 8 plusnak, de nem tűnik kicsinek a teli érintő miatt.


Esetleg még az XS Max jó választás lehet, nekem ez a céges telefonom, pont tökéletes a kijelző mérete. Nem a 6,1 és nem is a 6,7, ez 6,5.


Szerintem ne vegyél 8 plust. Persze az igényeid is fontosak lennének, meg hogy milyen telóról váltasz.

2022. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

1.- De jó ötlet, jót nevettem!:D

2.- Eddig Samsungok voltak, J3, A40, A52s.

2022. júl. 15. 10:13
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezek már között már van azért komolyabb készülék, nem gondolom, hogy a 8 Plus kifogja elégíteni az igényeidet.


XR, XS, XS Max!

2022. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nézem is az X-eket.
2022. júl. 15. 10:20
 6/17 anonim ***** válasza:

Ezek a készülékek sem sokkal jobbak mint az IPhone 8 Plus. Az A12 nem lett sokkal gyorsabb az A11-től. És más dolgokban sem lettek sokkal jobbak ezek a telefonok.

Tehát én azt ajánlom, hogyha neked jobban tetszik a régi design akkor vegyél IPhone 8 Plus vagy IPhone SE2-öt. Ha az újabb tetszik akkor ilyesmi áron az IPhone XS, 11, XR, XS Max jó lehet neked!

2022. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az X pedig ugyanazt tudja mint a 8 Plus. És annak voltak hibái a 8 Plusnak pedig nem. Vele egy áron már van IPhone XR. Az jobb, jobban megéri vagy akkor 8 Plus!
2022. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Isten az égben! Gyere le! Hát te marha ne egy 5 éves telefont vegyél ami már lassú és vacak a kamerája is és mindenki csak szabadulni akar tőle. Aztán meg majd nekiállsz szidni az ájfónt, hogy milyen vacak már, mert gyenge az akku, lassú, nem jó a kamera, csúnya a kijelző, nem jó a hangja, stb. Vegyél egy új iPhonet és azzal kisérletezz!
2022. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8. Szövegértés! Itt a kipróbáláson van a hangsúly. Az Ios teljesen más mint az android, lehet a kérdezőnek nem tetszene. Szóval nem fog venni egyből egy 200K-s készüléket. Nekem például az (samsungos)android tetszik jobban telefonnál, de tabletből mindig az apple-t veszem.

Kérdező, vegyél egy használt iphone X-et, az tökéletes kipróbálásra.

2022. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Értettem, mit szerene a jóember. De ha engem megcsípne a büdösbogár és 13 év iPhoneozás után neki szeretnék állni droidozni, akkor biztosan nem egy 5 éves kifutott ócskavassal kezdenék. Azzal csak azt érném el, hogy kb 5 perc alatt megutálnám az egészet.
2022. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!