Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note 10 Hiba?

Samsung Galaxy Note 10 Hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a probléma hogy a telefon bekapcsol, de csak a Samsung feliratig ( Galaxy Note 10, Android stb.. Ezt ki irja ahogy normal esetben is kapcsolna be) es aztan semmi. Probaltam a Hard resetet, bekapcsolo gomb plusz hangerőgombok... de semmi nem történik. Éjjel töltőn volt a telefon mikor reggel levettem akkor már ki volt kapcsolva. Segitsetek, mi lehet a probléma? Válaszaitokat előre is köszönöm

2022. júl. 17. 13:43
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
Samsung logo meddig marad a képernyőn? Szóval kikapcsol a telefon magától?
2022. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat egy olyan 3 masdpercig, es mar leszedtem a hatoldalat. Olyankor erzem hogyn dolgozik mert enyhen melegszik a processornal. Neha van hogy rezeg. Tolto csatlakozasakor szinten adja a rezgo jelzest.
2022. júl. 17. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Tonkrement az aksi. Aksicsere kell, szervizben megcsinaljak.
2022. júl. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!