Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 10 vélemények?

Xiaomi Redmi Note 10 vélemények?

Figyelt kérdés

2022. júl. 17. 14:12
 1/7 anonim válasza:
Ngyon jó telefon én ajánlom mindent tud ami egy telefonba kell legjobbak a xiaomik akku az két nap legalább bírja !
2022. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Korrekt telefon, ahogy előttem is írták, az aksija nagyon jó. Sokkal tovább bírja egy Samsung vagy Apple készüléknél. De minden téren jó, ebben az árkategóriában.
2022. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Viszont tele van reklámmal és a kamera is tisztességesen le van butítva a Redmi Note 9 Prohoz képest.
2022. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
#3 +1
2022. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Avair2010 válasza:
Nagyon jó kamerája van a Xiaomi -knak, bőven elegendő belső memória, elég gyors proci, jól futnak a játékok, DE az én Redmi 9 butítottamnak hamar gallyra ment az akkuja: sokáig tart feltölteni, és hamar merül (kb. fele-kétharmada időt tudja az akku, mint újkorában). Esett le párszor, de nem hiszem, hogy ezért ment haza az akkuja, ezeket ugyanis direkt ütésállónak gyártják le. Asszem talán a bátyó Redmi note 10 pro -ja is gyengélkedik akkuban, bár az nem annyira, mint az enyém.
2022. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Avair2010 válasza:
Ja, azt nem írtam, hogy a gyártó a Telekom -ra mutogatott, mikor új akkut/töltőt szereztem volna neki, míg a Telekom -ügyfélszolgálaton meg nem biztosítottak hozzá újat, holott ez gyakori kiegészítője a telefonoknak.
2022. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem Redmi Note 9Pro-m van, ami szintén egy olcsó hulladék de azt akkuval semmi gondom. Lassan két éves, de még mindig hozza az új kapacitásának 90+%-át. A gyári töltővel gyorsan fel is lehet tölteni.
2022. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!