Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 10 Pro vagy...

Xiaomi Redmi Note 10 Pro vagy Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G éri meg jobban?

Figyelt kérdés
A 4G Xiaomi Redmi Note 11 Pro azért nem írtam ide mert a Note 11S-be is ugyanaz a cpu van és az olcsóbb. Egyébként még azon is vaccilálok.

2022. jún. 14. 17:59
A kérdező szavazást indított:
Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Xiaomi Redmi Note 11 Pro
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fontos a kamera/videózás, akkor a Note 11 Pro - erősebb processzora van, és 2x gyorsabb töltés, na meg 5G, másban teljesen azonosak!

Ha csak ezek a Xiaomik játszanak, akkor Note 11 Pro, de ennyiért már inkább Samsung Galaxy A52s 5G a legjobb!

2022. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Egyik sem. a52s 5g, ahogy már előttem mondták. Jelenleg a kategóriájában verhetetlen.
2022. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen CSAK Xiaomi játszik! Esetleg még realme!
2022. jún. 14. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Én nem értem, a Samsung sokkal jobb mint a Xiaomi ha ezt a kategóriát nézzük.. Ez a kapitalizmus, kereslet-kínálat és a Samsung ebben az árban jobbat kínál akkor meg miért vennél Xiaomi-t? Ami eleve is optimalizálatlan MIUI rendszerrel rendelkezik?


Én nem értem a Xiaomi meg a Realme kozott a párhuzamott h csak azok játszanak..

2022. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

"Én nem értem a Xiaomi meg a Realme kozott a párhuzamott h csak azok játszanak.."


Az ennyi esze van tipikus esetével állunk szemben.

2022. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!