Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Androidos telefont...

Milyen Androidos telefont ajánlotok kipróbálásra?

Figyelt kérdés

80 nagyon nagyon maximum 90 ezer forintos kerettel, de csak ha van valami sokkal jobb ajánlat + 5-10 ezer forintért akkor azt a pénzt még éppen lehet, hogy rá tudom fizetni.

És a kipróbálást azt szószerint értem mert eddig amióta 2007-ben megjelent az IPhone csak mindig IPhonem volt. És annyira jók voltak, hogy az Android nem érdekelt soha, mindig csak akkor váltottam amikor valami számomra tetsző új változást hozott az Apple.

Tehát így voltak a telefonjaim!

IPhone 2G, IPhone 5, IPhone 6, IPhone 7 Plus, IPhone XS Max!

És most jelenleg IPhone 12 Pro Maxom van. Idén megveszem a 14 Pro Maxot ha valóban eltünik végre a notch.

De másodlagos telefonnak kíváncsi vagyok mit tud egy Android. Tudom, hogy ennyi pénzért max annyit várhatok el tőle max mint egy 3 éves IPhonetol. De úgy halottam ilyen áron már nem lassú telókat lehet kapni! Manapság.

És persze az is érdekel miben más a rendszer és az elérhető alkalmazások, játékok rá!



2022. júl. 17. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Samsung, xiaomi. Ebben az árkategóriában ugyan azt tudja mind a kettő. Hétköznapi feladatokra: hírek, netezés, videók nézegetése, néha pár fotó, egyszerűen nem kell több.
2022. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én leginkább a Xiaomi Poco X3 Prot ajánlom.

Ennyi pénzért meg mai szemmel nézve is csúcs hardvert kapsz. Nagyjából hozza az IPhone 11 Pro szintjét.

És a többi chip ilyen áron közelében nincs erőben!


Kamerája az átlagos, néha jó képeket és videókat készít. De ilyen áron nem fogsz találni sokkal jobbat. És itt a chip miatt sokkal jobb választás mint egy nem sokkal jobb kamera.

Ha annyival jobb kamerát akarsz akkor az Oppo Reno 5Z is opció lehet de az már 90 felett van!


Viszont ha nem akarsz ennyi pénz költeni és nem ér meg neked + 10-15 ezret a jóval nagyobb teljesítmény amit más gyártoknál 30-50 ezres felárral vehetsz meg akkor ezeket ajánlom:

Xiaomi Redmi Note 11S

Xiaomi Redmi 10 2022

Xiaomi Redmi 10C

realme C35

realme 8i

realme 9i

Samsung Galaxy A23

Samsung Galaxy M13

Samsung Galaxy A52 4G

Samsung Galaxy A22 5G

Samsung Galaxy A32 5G

Xiaomi Poco M3 Pro 5G

Xiaomi Poco M4 Pro 5G

Xiaomi Redmi Note 10

Xiaomi Redmi Note 10S

Xiaomi Redmi Note 10 5G

OPPO A76

2022. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát kipróbálásra inkább kérj kölcsön egyet, ha tudsz, felesleges pénzt kiadni, ha IOS neked bejön. Android annyiban más, hogy jobban testre lehet szabni, csengőhangot tudsz rátenni akármennyit, akármikor átalakítás nélkül, stb. A notch az már sajnos Androidos telefonokon is menő, ami engem is idegesít, de legalább el lehet tüntetni, legalábbis Samsung A52s-en biztosan, csak kisebb lesz annyival a kijelző.
2022. júl. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Morzsi007 ***** válasza:

Nagyon olcsót se válassz. Soha nem volt androidos készülékem, pár hete lett egy tabletünk a Telekom szolgáltatásaimból kifolyólag. 42000 Ft-os Lenovo. Ez az első androidos eszközöm, meg egyben az utolsó is🙂. Csak 1 percet használtam a Youtube-ot belenéztem egy 4K-s videóba, hogy viszi-e. Alapból 480p-n indult, feljebb tettem 1080p már döcögött, ezzel nincs is baj, mert elég a 480p vagy 720p, de 5 másodperc után bezárta a Youtube-ot. Újra elindítottam, megint állítgattam a felbontást, megint bezárta. Világ életemben iphone-om volt, ilyenhez nem vagyok hozzászokva. Nekem fura, hogy 2022-ben nennyire sz@rul van összerakva az android. Ok, hogy olcsó tablet vagy valami, de így használhatatlan, és ez csak Youtube. Azóta nem is foglalkoztam vele.

Ezt csak azért írtam le, hogy a kérdező nehogy hasonlóan járjon. Vigyázzon az olcsóbb eszközökkel, mert nem lesz hibátlan működés.

2022. júl. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Én leginkább a Xiaomi Poco X3 Prot ajánlom.


Ennyi pénzért meg mai szemmel nézve is csúcs hardvert kapsz. Nagyjából hozza az IPhone 11 Pro szintjét."


Dehogy hozza egy 11 Pro szintjét, nem is arra van.


Kérdező: miért nem kérsz inkább kölcsön egy telefont? 80-90 ezerért rissz-rossz telefonokat lehet kapni, amikkel mondjuk anyám vagy egy gyerek tök jól ellenne, de egy 12 Pro Max után olyan fapadnak fognak tűnni, hogy elmegy tőle egy életre a kedved, mint ahogy Morzsinak is elment a 42 ezer forintos tablet miatt :D (Hogy az istenbe lehet 42 ezer forintért tabletet nyereséggel eladni?...)


Új droidos telefonoknál is 120-30 körül kezdődik a használható kategória. De akkor adok még egy tippet: alza-n elvileg tök jól működik, ez a 14 napos visszaváltás, még automaták is vannak rá. Vegyél egy normális Androidos telefont, próbáld ki, aztán 14 napon belül vidd vissza.

2022. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3. Hogyan tünteted el A52s-n? Nekem is ilyen telefonom van.
2022. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az értesítési sávot ha lehúzod, van ott egy show notch, arra hosszan rányomsz és mindenfélét be tudsz állítgatni.
2022. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem Samsung Galaxy M51-em van, ami a 7000mA-os aksjával a világ legjobb telefonja!
2022. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7. Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!
2022. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem a nokia x20 jött be
2022. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!