Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami történt a töltőmmel,...

Valami történt a töltőmmel, és így néz ki (képek lent). Most vettem csak észre. Szerintetek használhatom még így pár napig, amíg szerzek egy újat, vagy veszélyes?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



Még egyelőre működik, de nem tudom, merjem-e használni...



2022. júl. 18. 13:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
38%
Ne merjed.
2022. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Használhatod.
2022. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Morzsi007 ***** válasza:
95%
Rád nem veszélyes. Új, drágább telefont, azért nem használnék vele. A 7 éves telefonomhoz így nézett ki az eredeti kábel vagy még rosszabbul, és töltötte még másfél évig. Utána már nem használtam a mobilt.
2022. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
83%
Ne használd
2022. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Én nem használnám. Keress egy másik kábelt, akár otthon, akár boltban.
2022. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szigetelőszalaggal körbetekerve, felügyelet mellett használhatod, ha nem félted a telefont. Nekem is volt több ilyen töltőm, amit probléma nélkül használtam ilyen állapotban, de valóban az lenne a legjobb, ha vennél egy új kábelt.
2022. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Innen nézve nem tűnik veszélyesnek. De kár lenne ha egy ilyen miatt lennél benne este a híradóban pizsamában nyilatkozva a leégett ház előtt.
2022. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó, most még működik, de nem lehet belelátni, könnyen lehet, hogy előbb-utóbb megreped a belső vezetékek szigetelése és a vezetők egymáshoz érnek. Ekkor zárlat keletkezik, ami inkább a töltőadapterre jelent veszélyt, mint a telefonra. Lehet, hogy több évig is működne így, de mégis jobb lenne kicserélni, az a biztos.
2022. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ki fogom cserélni pár napon belül.

Amúgy ha véletlenül addig is kigyulladna, hogy tudom a legbiztonságosabban eloltani a tüzet?

2022. júl. 18. 21:01
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Először lekapcsolod az áramot, kismegszakítót pl., és utána mini tűzoltó készülékkel, vagy ilyesmivel, csak akkor utána azt a konnektort vagy elosztót cserélni kell, vagy legalább villanyszerelővel megnézetni.
2022. júl. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!