Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S20Fe vagy Galaxy A52 4G?

Galaxy S20Fe vagy Galaxy A52 4G?

Figyelt kérdés

Alap felhasználásra kellene , vízállóság, kamera és NFC fő szempont,

Tudom a S20 Fe jóval drágább mint a A52 de szerintetek melyik éri meg jobban?


2022. júl. 20. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább A52s 5G. Vagy S20 FE 5G, de az drágább kicsit.
2022. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább a52s a sima a52 helyett. Sokkal jobb processzor, de nem sokkal drágább. Szóval inkább az a kérdés, hogy a52s vagy s20 FE. Az 5g képesség szerintem nem annyira fontos, mert az országban csak nagyon kevés helyen van kiépülve az 5g normális szinten. Általában alig gyorsabb az 5g a 4g nél. Budapest belvárosában van tényleg szupergyors 5g. Mire kiépül normálisan az 5g, addigra meg lecseréled a telefont. Egyébként a fő különbségek, hogy egy jóval erősebb processzor van az s20 Fe-ben. Jobb a kamerarendszere is. Továbbá támogatja a vezeték nélküli töltést. Továbbá, az Fe Ip x8, az a52s pedig Ip x7 víz elleni védelemmel van ellátva. Szóval az Fe jobban bírja, ha vízbe dobod. Egyébként az a52s is kibír 30 percet 1 méteres vízoszlop alatt. Anyaghasználat szempontjából, mindkettő kiváló minőségű, de az s20 Fe azért picikét jobb. Esztétikailag pedig csak te tudhatod, melyik tetszik jobban.

Szerintem mindkettő megéri az árát a saját árkategóriájában. Neked kell eldöntened, szükséged van e, az S20 FE plusz tudására. Fe ből is van egyébként 5g-s, de az még drágább. Ja, és fülhallgató kimenet csak az a52s-en van.

2022. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!