Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adatmentés betört kijelzőjű...

Adatmentés betört kijelzőjű mobilról?

Figyelt kérdés
Szóval a mobilom (A51) az egyik reggel nem mutatott képet viszont érzékelt, gsm-ben azt mondták: "Be van pukkanva a kijelző"(Igen be volt törve az üveg kb fél éve, de attól működött). Nem érné meg megcsináltatni, viszont rajta vagy egy csomó adatom(fiókok, képek). Azt javasolták hogy csinálnak egy adat mentést, viszont a képek nem nagyon érdekelnek(fel vannak töltve felhőbe), sokkal inkább a fiókok(insta, facebook, snapchat,...más alkalmazásokhoz ). Kb. másfél éves a telefon és amióta megvan be vagyok jelentkezve mindenbe, viszont szinte mindenhez más e-mailt és jelszót adtam meg , amit máshol nem tároltam és elfelejtettem őket. Próbálkoztam "kivetíteni" monitorra egy usb c-VGA átalakítóval, de nem ad képet a monítoron. Valakinek van ötlete, hogy lehet megoldani? Vagy az átalakító szar(4500 Ft, vannak drágábbak)?

2022. júl. 21. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

"be volt törve az üveg kb fél éve"

Bocsánat, hogy a kérdésre kérdéssel válaszolok, de volt fél éved adatmentésre, meg a belépési adatok megváltoztatására. Miért akkor kell vele foglalkozni, amikor már késő (legalábbis egyszerűbb módszerekkel)?

2022. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az üveg volt betörve a bal alsó sarokban,a kijelző nem volt befolyva, ezért nem is gondolkodtam erre, hiszen nem befolyásolta a használatát és nem gondoltam volna, hogy egyik napról a másikra elromlik.
2022. júl. 21. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

akinek jó a mobilja az most mentsen el mindent mert sosem lehet tudni mikor lesz rá szüksége.

keepass-ban minden kódot, jelszót biztonságban lehet tudni, és használható pendriveról , lehet mobilon , PC-n, stb.

2022. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma megpróbáltam samsung pass-szel valahogy lementeni az adatokat,viszont le volt merülve, ezért feltettem töltőre és bejött a kép XD. Normálisan érzékel. Természetesen egyből smart swich-re lementettem az adataimat(45 GB, Alkalmazások, zenék, videók, képek stb...). Vajon ha most bemegyek a GSM-be és elmondom, hogy amire ők azt mondták "be van pukkanva", most tökéletesen működik, akkor legközelebb nem lesz ilyen nagy az arcuk?
2022. júl. 30. 00:43
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet mire odaérsz elromlik megint, egy hét pihenő és meggyógyult
2022. júl. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!