Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adatmentés törött kijelzőjű...

Adatmentés törött kijelzőjű telefonból lehet?

Figyelt kérdés
Van egy Sony Xperia E4G-m amit leejtettem és eltörött a kijelző és az érintője is. Áttettem a SIM-et és a memkarit is egy másik telefonba,a képek,zenék stb ami memkarin van ok,de a telefonszámaim nincsenek mind meg.Sajnos a gmailos jelszavamra nem emlékszem,és nem tudom hogy a telefonszámok amiket azzal a telefonnal mentettem el az a telefonra mentette,vagy a gmailel szinkronizálta.Hogy tudnám a telefonszámokat visszaszerezni.Sajnos ha bekapcsolom a telefont akkor a kijelzőn semmit sem lehet kivenni,csak össze vissza szineket és amorf formákat,és az érintő sem reagál semmire

2016. szept. 30. 20:01
 1/3 anonim válasza:

A gmail jelszót meg lehet szerezni, ha meg lett adva alternatív email cím, vagy telefonszám. Regisztrálásnál ezt kéri (bár ki lehet hagyni), időnként rá is kérdez, hogy pontos-e.

Esetleg új kijelzőt kell venni a telefonhoz, akkor újra használható, feltéve, hogy a belül nem sérült.

2016. okt. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ehez a telefonhoz csak a komplett elólapot lehet venni,mert egybe van ragasztva a kijelző és az érintő.Ez sajnos 12-18ezer forint,ennyit meg nem ér a telefon
2016. okt. 20. 19:24
 3/3 Forko90 válasza:
Nem nagyon értek én sem hozzá de Sony Xperia Z törött képernyősen hozta apu és neten találtam egy olyan megoldást, hogy micro USB/USB átalakítóval egeret lehetett rá kötni. Teljes mértékben használhatóvá vált a telefon (persze csak amíg lementettem az adatokat és tána ment a kukába).
2017. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!