Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári vs utángyártott iPhone...

Gyári vs utángyártott iPhone töltő?

Figyelt kérdés

iPhone 11-em van lassan 2 éves. Az utóbbi 1-2 hónapban 95-ről 90-re csökkent az akku kapacitásom. A toltéstől mindig nagyon melegedett és észre is vettem egy hete hogy az adapter 2kis csatlakozója ki van törve.

Most kipróbáltam a töltést egy utángyártott hoco márkájú töltőfejjel gyorsan tölt vele és nem is melegszik.

Szerintetek vegyem meg ezt a fajtát fél áron vagy inkább maradjak a gyárinál? Van különbség? Köszönöm előre is!



2022. júl. 22. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Látod, ilyen hucut tudomány ez a fizika, ha lehántjuk róla az ájfón marketinget?

Nem csodálkoznék, ha néhány hét múlva MAGADTÓL jönnél rá, hogy az ájfón is egy túlárazott szar azoknak, akik szunyókáltak általános 8. osztályban. :)

2022. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Biztosan van különbség, a logo, meg a marketing. Döntés a tied.
2022. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
csak eredetit,
2022. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális gyártótól veszel, akkor nyugodtan vehetsz nem Apple adaptert is. Azért ezeknek a gyártásához finoman szólva sem kell rakétatudomány.

Én pl. alapból nem is vettem soha Apple adaptert és nem azért, mert olyan hű de drága, hanem mert a piacon van olyan is, ami több gyártó gyorstöltési szabványát is támogatja és szükség esetén tölthet vele gyorstöltőként más is a családból.

2022. júl. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy 20w-s Xiaomi töltőm van teljesen jó.

Nem fogom megvenni 8 ezerért az Apple töltőt ha 4 ezerért is minőségi töltőt kapok

2022. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
a töltő lehet bármi azt nem látják többiek, az alma logó a mobilon látszódjon...
2022. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#6 pontosan 
2022. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Ami Apple Certificated azt simán használhatod, ami meg nem az, hát azt is, csak nem biztos, hogy jól fogja leadni a feszültséget. Nem kell ezt túlmisztifikálni, hogy ami Apple az túl van árazva.. van olcsón Apple által bevizsgált más által gyártott töltő is.
2022. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!