Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztaltátok, hogy Samsung...

Tapasztaltátok, hogy Samsung La Fleur 5230 mobil nem ébreszt, holott RENDESEN be van állítva minden?!

Figyelt kérdés
Már harmadszorra csinálta, gyerekkorom óta kelek órára, kb 5 éve mobilra és még soha nem fordult ilyen elő... Azt sem tudom elképzelni, hogy átalszom, mert közel van, elég hangos is, és amennyi órát alszom, simán felkelek a zajra, pláne a szundi is be van kapcsolva rajta!!!
2010. szept. 22. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
monjduk nekem ez a telóm már nincs meg és max talán 2 hégig lehetett de az agyamra is ment annyi idő alatt. Én felveni meg leteni nem tudtam mert lefagyott egyfolytába vagy éppp ha zenét hallgattam nem tudtam feloldani a telefont csak ha az akksiját kivettem. Szoval igen...erősen vannak gondok ezzel a telefonnal.
2010. szept. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma a Nokiám sem keltett. Szerintem ez egy világméretű összeesküvés része :)
2010. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Be van állítva, hogy kedden ébresszen? Ezen nem csak annyi, hogy beállítod az időt, hanem a napot is be kell állítani. Elsőnek: Igen, elég gagyi phone. Olcsón, gyorsan kellett tömegtelefont kiadn, ez lett belőle. Kijelzőhiba, sw hiba, stb. Van ott minden. Asszonyéba fél év alatt 3x cseréltek kijelzőt. Eladni sem lehet már nagyon, mivel mindenki tudja, hogy milyen telefon.
2010. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek mind be vannak állítva?

Ébresztés időpontja, ébresztés ismétlése (hétfő,kedd,szerda,csüt.,péntek)

Adatok beállításánál: jelzés típusa, jelzőhang, jelzés hangereje

Automatikus bekapcsolás

Nekem eddig semmi gond nem volt vele! Nekem is La'Fleur

2010. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!