Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lehet lassú a mobilnetem?

Dragor1985 kérdése:

Miért lehet lassú a mobilnetem?

Figyelt kérdés

2 sim van a telefonomban de az egyiknek nagyon tré a mobilnet de ha átváltok a másik sim-re akkor lényegesen jobb.

Mind a 2 Yettel, de a magán kártyám az korlátlan netes prime (új SIM), a másik pedig egy pár gigás (céges még telenoros SIM). Minden beállítás ugyanaz, térerő maxon de a magán kártyámnak rettentően rossz a forgalma beltéren. Telefonom egy 2 hónapos Samsung M22. Mi lehet a gond?


Köszönöm!



2022. júl. 25. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő sim foglalt ugyanazt tudja?
2022. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy van-e különbség a két foglalat között de megcseréltem a 2 sim kártyát és nem történt változás. Speedtest szerint kb 10mbit/s a saját és 20-30mbit/s a céges
2022. júl. 26. 08:58
 3/3 anonim ***** válasza:
A céges sztem jobb mert ott garantált egy adott minimum sbesség, a magánnál a garantált sebesség sajna 0
2022. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!