Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone szolgáltatás lemondás...

Vodafone szolgáltatás lemondása online? Hogyan?

Figyelt kérdés

Lenne egy internet előfizetésem, amit le kellene mondanom.

Nézem ezt a csodás oldalt, de ugyanarra a gyik oldalra jutok vissza 3 kattintás után.


Valaki tudna segíteni abban, hogyan kezdeményezhetném a lemondást onlnie?


2022. júl. 25. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Online nem lehet. Telefonon lehet, miután keresztül verekedted magad néhány exkluzív, kihagyhatatlan ajánlaton.
2022. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már alig várom, hogy halljam :D
2022. júl. 25. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

"Valaki tudna segíteni abban, hogyan kezdeményezhetném a lemondást onlnie?"

Senki.

2022. júl. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
1-es lehagytad hogy 3-4 ora alatt elintézik addig meg hallgathatod a zenét amit bejátszanak vagy fél órán at :D
2022. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyomd a nullát, hamarabb kapcsolnak...
2022. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na kedves hozzászólók, az igazság pillanata.


Megérdeklődtem egy ügyfélszolgálaton, mi a bánatos balhere a menete ennek a procedúrának.


A pali elmesélte, hogy mit kell tennem, kiemelve, üzletben tudod kezdeményezni.


Ma bementem egy üzletbe és az ott ülő fiatalember közölte, jó oké, fel kell hívni az ügyfélszolgálatot.


Nem hittem el basszus, emberek ülnek bent ezért, hogy mint az óvodában felhívják veled a hotline-t


Gondoltam két kattintás, ha már üzlet, nem a telefonon keresztül, de ilyet b+...


Ja 🤣🤣🤣 postán kell visszaadnom a cuccokat, de a legközelebbi posta kb 1 órára van, ahol ezt le tudom adni.


Szóval, sikeres ügyintézés


Hajrá, előre 🙈🙈🙈

2022. júl. 27. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:

épp ideje, hogy ott hagytad őket,


mi a következő? Telekom?

2022. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!