Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért árulnátok egy új...

Mennyiért árulnátok egy új Realme GT Neo 3 telefont?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a telefont még csak, viszont utána azt találtam, hogy a MediaTek processzor miatt nem lesznek elérhetőek rá egyedi ROM-ok, ezért szeretném egy másik fajta telefonra cserélni. A 12 GB RAM, 256 GB tárhely, 80W-os töltési sebességű fekete színű változata van meg, a magyar nyelvet támogató gyári ROM-ot telepítettem rá, emiatt a bootloader fel van oldva, de a bankos alkalmazások mennek.

Mennyi pénzt érhet a telefon ebben az állapotban?



#eladás #érték #Realme #Realme GT Neo 3
2022. júl. 26. 04:13
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
20-30k
2022. júl. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Áhh, sztem azért egy 150-160 korrekt ár érte, mivel már akkor is "használt".
2022. júl. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2, fel van törve
2022. júl. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És ha fel van törve akkor mi van?a kérdező rárakta a pegasust és kémkedni fog a tulaj után?
2022. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4: Annyi hogy netbanki alkalmazások nem fognak működni, sem fizetési megoldások a telefonon. Vagy folyamatosan hisztizni fognak.

Ha pedig benyal valamit az kipucolja a bankszámláját... Max ennyi.

2022. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hm..ezt nem tudtam köszi.pedig ezek fontos dolgok,mobilbankolás meg ilyenek.
2022. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom valami kínai belpiacos, magyar nyelvet nem támogató ROM volt rajta, rányalt valami főzött akármit. Most mennek a banki alkalmazások, de 2 hét múlva? 2 hónap múlva? 2 év múlva?


Nem is árulja ezt itthon senki, még egy nyomorult, ócska GSM shop sem, vagyis garancia sincs rá. Sőt, rövid Google keresés után még csak épkézláb külföldi webshopot sem találtam, ami árulná, csak random INDIAI oldalakat.

De a kínai új ára 2899 jüan, ami kb 167 ezer forint, szóval a 150-160 semmilyen esetben sem korrekt ár, még akkor sem lenne az, ha járna hozzá magyar gari meg nem valami gány ROM lenne rajta.


A korrekt az lenne, ha ezeket mind elmondanád a vevőnek. Ha neki így is kell, akkor megegyeztek. Én 60-70 ezer forintnál többet nem adnék érte, de aztán lehet lesz olyan hülye, aki elviszi 120-ért mondjuk.

2022. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A hekka árul global változatot 440 euróért.
2022. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Kinek mit, nekem pl semennyit mert nem megy a mobilbankolás, mobilfizetésrajt amit napi szinten használok.
2022. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A bankos appok mennek rajta, a Motorola G5 Plus-omon írnak biztonsági problémát a HavocOS és a root miatt.

Nincs rá egyedi ROM, a telefon indiai változatának a rendszerét telepítettem rá, amiben van magyar nyelv is (megegyezik a globális változat ROM-jával), mert a gyári ezen kínai volt.

Kártékony appok vannak érintetlen rendszerekre is, a felhasználónak kell figyelnie arra, mit telepít.

2022. júl. 26. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!