Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok bejelentkezni új...

Hogyan tudok bejelentkezni új telefonról az instagram oldalamba? Többi lent👇

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy lett egy új telefonom amin a instagramba való belépéshez egy 6 jegyű bejelentkezési kódot kér. Azt írja,hogy elküldték egy biztonságos eszközre ami gondolom a régi telefonom csakhogy azon csináltam egy gyári beállítást úgyhogy már nincs rajta insta. Ugyanez volt a facebookal is csak azt megtudtam úgy oldani,hogy tabletről léptem be és kikapcsoltam a kétfaktoros hitelesítést és akkor már nem kérte a kódot. De a instával ezt sajnos nem tudom megcsinálni mert semmilyen más eszközön nem vagyok bejelentkezve. Rengeteget kerestem hogy mit tudnék csinálni de semmi hasznosat nem találtam úgyhogy nagyon örülnék ha valaki tudna segíteni. Előre is köszönöm.

2022. júl. 29. 13:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!