Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sms kézbesítéskor hiba jelzés...

Sms kézbesítéskor hiba jelzés mégis olvasottnak jelzi?

Figyelt kérdés

Valakinek van tapasztalata Androidos telefonnal hogy az SMS kézbesítesekor hiba jelzést ír ki (rossz térerő mellett) pirossal de mégis olvasottnak jelzi? Nem tudom megkerdezni hogy az illető megkaptad e. A legközelebbi Telekom pedig 35 kmre van. Dominosnak csak üzletben adnának tájékoztatást.

Mégis megkaphatta?



2022. júl. 29. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Küldj egyet magadnak hogy megkapod-e.
2022. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rossz térerő mellett, hogy menjen el az SMS? Főleg mert azt újabban neten küldik el a telefonok. Ugynaígy nem fogja a címzett megkapni ha nincs internetje, vagy épp ki van kapcsolva. Jobb esetben ilyenkor rákérdze a telefon, hogy elküldje-e szöveges üzenetként. Olvasottságot max messenger viber jelzi, de SMS-nél én nem láttam ilyent. Viszont be lehet állítani, hogy kapjál a sikeres kézbesítésről visszaigazolás üzenetet.
2022. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!