Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én észre sem vettem de nekem...

Én észre sem vettem de nekem a google fiókom a telefonomon mivel anyukámé volt az övére mentette a képeimet, és miközben töröltem volna ki?

Figyelt kérdés
őket, rámentem valami mentésre, a törlés helyett pont alatta volt, és azt írta hogy feltölti valahova, és írja is hogy feltöltés mikor lehúzom a telefonon azt a felső cuccot, ezt hova töltheti vagy ez mi lehet?

2022. júl. 30. 10:54
 1/5 A kérdező kommentje:
ott volt az hogy törlés az eszközről, és teljesen alatta az hogy mentés most, és arra mentem rá, az hova menthette vagy tölthette fel őket?
2022. júl. 30. 10:59
 2/5 A kérdező kommentje:
mikor rámentem hogy mentés most, azt írta hogy x elem feltöltése
2022. júl. 30. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
photos.google.com/
2022. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

anya megtalálja ...

kérd tőle, ha nem intim...

2022. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nimcs semmi intim kozottuk, csak nem örülnek ha vegignezne minden screenshotom meg ilyenek mert azért mégis kellemetlen 😅
2022. júl. 30. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!