Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy iPhone?

Samsung vagy iPhone?

Figyelt kérdés

Samsung

iPhone



2022. júl. 30. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Attol függ mennyiért, melyik és hogy melyiket szereted jobban használni, melyikkel van jobb tapasztalatod stb
2022. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Audi, vagy BMW?


Amelyik neked tetszik, ha csúcskategória kell, akkor mindegyik nagyon jó választás.


Ha egy új telefonban gondolkozol viszont csak 100.000 forintot szánsz, és használt szóba sem jöhet, akkor Samsung

2022. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem volt még iphoneom, csak samsungom és azt nagyon szeretem, de az iPhone is biztos jó, szóval nem tudom 😂
2022. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Android vagy iOS, Neked melyik jön be jobban? Igazából ez a lényeg!
2022. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt mindkettő, új és régi is. Egyértelműen iPhone.
2022. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
SZERINTEM smau
2022. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
*samu
2022. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Minőségre a Samsung és az Apple is legfelül van, szóval ezt így nem lehet eldönteni. Funkciók terén is az élen vannak. Alapvetően mindkettő csúcsmodelljei és középkategóriás készülékei drágák, de a Samsung kínálata a teljes piaci réteget lefedi, vagyis az alsó kategóriában is jelen van. Ez azt jelenti, hogy akinek kevés pénze van, az is vehet egy jó minőségű telefont. Ezért szerintem a Samsung egy jobb márka. Illetve számomra 2 dolog nem szimpatikus egy Iphone-ban: a nagy notch(szerencsére az újakról el fog tűnni), és hogy nincs rajtuk ujjlenyomat olvasó. A Samsung szónikus ujjlenyomat szkennerével gyorsabb és egyszerűbb feloldani a telefont, mint az Apple 3D arcfelismerőjével (egyébként az sem rossz)

A lényeg, hogy mindkettő jó.

2022. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

#8

De az ujjlenyomat olvasót neked kell “nyomni” az iPhone meg ahogy lát már nyílik, ugyanolyan gyors szerintem

2022. júl. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Samsunggal az a baj, hogy van sok modell (túl sok). Az olcsóbbak minősége ingadozó lehet. Általában az S széria garancia volt arra, hogy nagy gondok nem lehetnek, nem lehet vele nagyon mellényúlni. Talán ez még most is így van, egy S22 csak nem rossz (de nincs személyes tapasztalatom az S22-vel).


Apple oldalon minden modell "biztos" vétel, amit tud azt tényleg tudja.

Úgy értem, hogy nincsenek nagy meglepetések, ha megveszed.


Szerintem összességében az Apple telefonok azoknak a legjobbak akiknek pénzük van, de idejük nincs semmi.

2022. aug. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!