Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A google naptárba mentettem...

A google naptárba mentettem két emlékeztetőt 2022.julius.27-28 ra , ezek eltüntek maguktól és áttevődtek 2022.07.31 re maguktól ez hogy lehetséges ?mi erre a logikus magyarázat , vagy mi a hiba eddig minden emlékeztető a helyén maradt?

Figyelt kérdés
Logikus magyarázat van erre ? legyetek szívesek nem rögtön azt írni hogy elírtam , tuti akkora írtam mert fontos is volt az a két nap, van erre logikus magyarázat? vagy elromlott a naptár? vagy mi lehet? Köszönöm szépen a válaszokat

#Google naptár furcsaság
2022. júl. 31. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom szerint, ha emlékeztetőkről van szó és nem eseményekről, akkor azok "követnek" téged, tehát amíg nem pipálod ki, mindig látod az adott napnál. Bökj rá, pipáld ki, és el fognak tűnni.
2022. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De a rá következő eltelt 3 napnál is ?
2022. júl. 31. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!