Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy iPhone8as telefonom,...

Van egy iPhone8as telefonom, és a problémám a következo lenne, tudtok ebben segíteni?

Figyelt kérdés

Az tortent hogy ma a telefonon a fajlokban nem találtam a letoltott dolgokat ezert beleptem a beallitasokba es az icloud driveon keresztul elkezdtem okosan kattintgatni beallitottam mindent elerhetove hatha az a problema aztan kiszedtem oket vissza a regire... majd arra lettem figyelmes hogy eltünt a telefonrol az emlekeztetobol minden adat, a kontaktokbol is a regiek duplazodtak az uj telefonszamok meg teljesen eltuntek nem csak a nevek, hanem az egesz telefonszam is, es megjelentek email cimek mint kontaktok, a regi hivaslistaban mar ott a telefonszam de fogalmam sincs kihez tartoznak ezek, es sajnos inditottam rajta egy biztonsagi mentest is remelve hogy ezzel visszakapok mindent, de cserebe ezzel betelt a icloud adat tarhely is + semmi nem is jott vissza. Fogalmam sincs mar mit tudnek tenni, van esetleg barmi otlete valakinek? annak nagyon orulnek es megkoszonnem..Hallott mar ilyen esetrol valaki ?

Légyszi segítsen valaki, nagyon szomorú vagyok, nem tudom elhinni, hogy virus mert meg ma 13kor mukodott es miutan kattintgattam tüntek el + duplazodtak a kontaktok



2021. nov. 22. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Az iCloudban egy régebbi állapot volt.

Amit a bekattintgatáskor leszinkronizálódott a telefonra.


jelentkezz be itt:

[link]


Ha itt látsz olyan új kontaktokat, emlékeztetőket amiket hiányolsz akkor megvannak az iCloudban. Ha nem, akkor szerintem elvesztek.


A biztonsági mentésnél kapcsold ki a képeket, meg minden appot ai nem kell és el fog férni az 5 gigában bőven.


Tanulság... vagy inkább kérdés: Ha van a telefonhoz ingyenesen 5 giga tárhely ahova a képeken kivül minden adat elmenthető és onnan visszaállítható másik készülékre is akkor miért nem használod?

2021. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem igazan ertek a telefonhoz, de ez gondolom ertheto, hisz ossze vissza kattintgattam :/ mostmar minden be van jelolve hogy mentse de mar sajnos keso ha jol latom
2021. nov. 22. 20:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!