Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aminap láttam egy videót...

Aminap láttam egy videót ezekről a pitaka tokokról Anoniminc csatornáján, védenek ezek egyáltalán ?

Figyelt kérdés

A sima vékony tokokról beszélek nem a proról. Oké hogy jó erős anyagbol van, de a telefon tetejét és alját egyáltalán nem vedi.

Használ ilyet valaki?

Megeri azt a majd 20.000-et?



2022. júl. 31. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a védelem a fő ok akkor ne adj rá ki ennyi pénzt, nem olyan bonyolult technológia, max ha tényleg annyira tetszik hogy ez a design kell és sehol máshol nem találod.


Viszonyítási pontnak, a Spigen tokok mindenki által elfogadottak védelem szempontjából, ha megnézed közelébe se ér a 20 ezernek...

2022. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak nekem szempont lenne az alábbi:


-vékony

- műanyag vagy egyéb nem szilikon

- jó tapadás

- időtálló


Nekem nem feltétlen kell ütésálló tok, soha nem ejtettem még ki a kezemből telefont, nem jellemző rám.

Szeretném ha megmaradna a telefonom vastagsága, ettől nem sokkal lenne vastagabb, ezért gondoltam a pitaka tokra, ami jó is lenne ha teljesen vedene a zsebkarcoktól is.

Esetleg valami jó javaslatod lenne szamomra e szempontok alapjan ?

2022. aug. 1. 05:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok javasolni, nem vagyok otthon a márkákban, de ahogy írtam, az igényeid alapján biztosan találsz olyan tokot ami sokkal olcsóbban megfelelne az igényeidnek. Ha tudsz, érdemes elmenni egy tok boltba és megnézni élőben melyik az amelyik érzésre megfelel, felpróbálni. esetleg ha tud várni a dolog rendelj online külföldről, ott még olcsóbban kijössz, akár több tokot is.
2022. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben! Köszönöm a tippet !

Tovabbi szép napot!

2022. aug. 1. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!