Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem érzékel a telefonom...

Nem érzékel a telefonom képernyője?

Figyelt kérdés
1 hónapja van meg az új telefonom, Nokia G21. Kb. 1 hete vettem észre, hogy bármilyen alkalmazást használok, ha a képernyő szélét kell megérintenem bárhol, nem érzékel, vagy csak nagyon sokadik próbálkozásra. Először azt hittem, hogy csak a felugró reklámok vannak úgy beállítva, hogy ne lehessen őket bezárni (játékoknál), de a napokban vibernél is tapasztaltam, a billentyűzet szélén már nem érzékelt, nem tudtam írni. Használok a telefonhoz Windows Launchert, mert nem bírom az Android sajátját. Eszembe jutott, hogy visszaállítom a gyárira csak tesztelésképp. Próbálgattam és furcsa volt, mert ezzel jobban érzékel, de nem tudom hogy összefügghet-e? Ezt a launchert régebbi már az előző, nagyon elavult telefonomon is használtam, mégis problémamentesen futott rajta, ezen is egyébként minden jól fut, de mintha mégis ez okozná a hibát. Nem tudom, hogy elvigyem-e szervizbe, vagy inkább szoftveres a baja, esetleg konfigurálni kellene még rajta valamit. Már rárakott üvegfóliával kaptam egyébként, de a képernyő összes többi részén rendesen érzékel.
2022. aug. 2. 10:05
 1/2 Lájsz ***** válasza:
Most az lenne a kérdésem hogy jobban érzékel, vagy hibátlanul a saját launcherével? Ha hibátlanul akkor az a másik indító nem tetszik neki, ha csak jobban akkor viszont más a probléma. Üvegfólia is sok esetben okoz ilyesmit, ezt viszont csak úgy tudod tesztelni ha leveszed róla. Ha ezután is rosszul érintkezik, akkor kell csak szervizbe vinni.
2022. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak jobban érzékel vele, sokkal ritkábban tapasztalok érintkezési hibát, ha azt használom. Végül elvittem a szervizbe, megvizsgálták, azt mondták, hogy elvileg nincs baja a képernyőnek. Említettem nekik a felugró reklámokat, szerintük is az lehet, hogy nem engedik magukat bezárni és ők is sokszor tapasztalják ezt. Úgyhogy nem adtam le végül, de a launchert lehet hogy elfelejtem, még egy pár napig próbálgatni fogom, legfeljebb majd törlöm. Az üvegfóliát még ők tették fel, úgy kaptam már készhez a rendelést, de esélyes, hogy az is okozhatja.
2022. aug. 5. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!