Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 10S vélemények?

Xiaomi Redmi Note 10S vélemények?

Figyelt kérdés

Megéri ennyiért megvenni? [link]

Vagy inkább Samsung Galaxy A52s re megéri annyival többet költeni? [link]



2022. aug. 4. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem redmi note 10s van, és amúgy egész jó, lehet vele szép képeket csinálni, meg szép a kijelzője


Az akkuja fura, mert van olyan nap hogy reggel leveszem és több mint 8 órát nyomkodom és csak este kell töltőre tenni kb 25%on, de van olyan is hogy napi többször töltöm mert merül 🤷‍♀️🤷‍♀️


Én szeretem, szerintem jó teló, de az A52s nyilván mérföldekkel jobb, szóval ha megteheted, hogy a jobbat vedd, akkor azt válaszd.

2022. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információka! Még gondolkodom hogy megéri-e a többlet árát de valószínűleg az lesz. :D
2022. aug. 4. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:

A52s a legjobb joker.


Cpu ban nem lesz gondod pár évig, támogatásban sem. Fotózásban nem sok olyan van ami 200 alatt megszorongatja.

Igen megéri.


Amúgy a 10 xiaomi széria kifutott jelenlegi 11 széria van.

10s esetében ez még egy év támogatás kb aztán annyi. Ettől persze használható marad. MTK 95 nem a legújabb cpu de tisztes darab elzörög még egy darabig.

2022. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😀
2022. aug. 4. 12:53
 5/6 puritan ***** válasza:

Igaz, hogy a note 10 pro szerepel benne, de azért érdemes elolvasni.


[link]

2022. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ez most nagyon sokat segített!
2022. aug. 5. 05:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!