Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Buds+ vs Buds 2 vs...

Galaxy Buds+ vs Buds 2 vs Buds Pro?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok. Belekeveredtem már a sok összehasonlításba, esetleg valahol van lehetőség kipróbálni?
2022. aug. 6. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Buds 2 ezek közül. Van Buds 2-m és Pro-m is, szerintem a pro nem ér annyit, mint amennyivel többe kerül. A Buds meg nem olcsóbb annyival, hogy megérje. A 2 szerintem mindent tud, ami az átlag használathoz kell és kilehet fogni akciókat, ahol kb 35-40k között megkapod.
2022. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, a másik buds plus, az mivel rosszabb mint a 2?

Illetve kb 10k kulonbseg van a pro es a 2 kozott, esetleg el tudod mondani milyen kulonbsegeket tapasztaltal? A hangminoseg teren leginkabb.

2022. aug. 7. 10:57
 3/3 anonim ***** válasza:

A Buds Plus szériát nem ismerem sajna, nekem csak a 2 és a Pro van meg.


Hát figyelj, az tény, hogy a Pro érezhetően jobban szigetel és jobban visszaadja a zenéket. Főleg, amikor valami basszus, vagy egyéb speciális effekt van benne. Telefonhívásnál nem vettem észre különbséget. 10k különbségnél mondjuk megéri a Pro, mert annyit ér. Én ingyen kaptam az S22 Ultrához, akkoriban 100k volt az ára, annyit tuti nem adnék érte.

2022. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!