Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Buds vélemény?

Samsung Galaxy Buds vélemény?

Figyelt kérdés

Pár napja vásároltam egy Buds-ot a Samsung S10-em mellé, viszont két probléma is jelentkezett, nem olyan nagy dolgok, de mégis zavaróak egy ilyen drága eszköznél. Nem ezt várja az ember..

Ha telefonról nézek YouTube videót, akkor előfordul, hogy egy-két pillanatra belassul a videó, aztán megy tovább (de a hang rendben). Lecsatlakoztatom a fülest, és a videó rendben van, nem akad meg ha visszapörgetem. A másik gond, amikor laptopról nézek online filmet, vagy YouTube videót, akkor pedig van, hogy megakad, mintha nem tudna bufferelni. Lecsatlakoztatás után azonnal töltődik a videó...

Másnál is van ilyen, vagy küldjem vissza a fülest?



2020. júl. 19. 12:19
 1/3 Alex Fly ***** válasza:
100%

Gondolom WiFi...

Hasonló frekvencián működik mindkettő, adott esetben zavarhatják egymást.

2020. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, erre már időközben rájöttem. De mi a megoldás?
2020. aug. 17. 22:17
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
100%
Próbáld meg a routert/AP-t másik csatornára állítani, hátha ott nem zavar...
2020. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!