Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg...

Melyik telefont vegyem meg közülük?

Figyelt kérdés

Ami fontos lenne a számomra. Jó kamerák amik jó képeket, videókat készítenek, hosszú üzemidő, minél zökkenőmentesebb használat, szép kijelző, sok alkalmazás letöltése ezek alatt inkább szerkesztő, érdekes alkalmazásokra gondolok. És játékokra kevésbé. Mert azokat csak ritkán, unalmamban szeretném nyomni.

És nekem ez a két telefon tűnik nagyon szimpatikusnak. Azt mondják a Motorola telókrol, hogy nagyon jól vannak optimanizálva és gyorsak. Másrészt pedig régen Lenovom volt és elvileg ezt is ők gyártják. Xiaomi pedig azért mert Redmi 9-em van és tökéletesen megvagyok elégedve a gyorsaságával. Ritkán akad meg, főleg huzamosabb időre. Viszont a videó stabilizálás teljes hiánya és a néha napján rossz minőségű kép bizony ki tud akasztani. És ezelőtt volt Xiaomi Mi A2-öm is és azt még jobban adtam. Annak a kamerája is jobb volt.

Xiaominál azért a 256gbst nézem, mert nem sokkal drágább mint a 128gbs. És ebbe is már benne van a 8gb ram.

[link]


[link]



2022. aug. 7. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+
Motorola Edge 30
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem egyik sem.

Szerintem Xiaomi Poco X4 GT. 256/8gb verzió már van 145-ért.

Sokkal jobb a processzor benne és a kamera is eléri azt a szintet. Bár amúgy is csak kicsit szokott rosszabb lenni a pocokban a kamera

2022. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Nézegettem azt is de azt mondják a kamerája nem kicsivel rosszabb.
2022. aug. 7. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
A Poco felejtős, ha fontos a jó kamera. A pocok főleg pont játékra jók. A Note 11 proban jó kamera van, de szoftveresen nem mindig a legjobb. Vagyis elő jöhetnek kisebb hibák. Például, hogy magától újra indul. Nem azt mondom, hogy ne azt vedd, de a xiaomik bár hardveresen jók, de szoftveresen nem mindig. Az én xiaomimnak egyébként nem volt semmi baja.
2022. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

A Motorolát nem ismerem(még nem volt), de jókat hallottam róla. Nem szokott gond lenni vele. Úgy tudom, jó kamerája van. Ennyi pénzért, viszont már s20 FN-t is kapsz, ami kamerában és sok más dologban mindenképpen veri. Hátránya, hogy régebbi modell.

2022. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!