Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A lent felsorolt telefonok...

A lent felsorolt telefonok közül melyiket ajánlaná nekem valaki? vagy melyik úgymond a legjobb közülük?

Figyelt kérdés

1.GIGABYTE GSMART ALTO A2

2.NAVON MIZU M500

3.GIGABYTE REY R3

4.HUAWEI ASCREND G510

5.AKAI PHA-5850



2014. ápr. 27. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fuuu ember!

Ezekmikezek?

2014. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És hol vannak a fent említett telefonok? Én csak ipari hulladékokat látok...
2014. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy picivel jobbak: LG G2, LG flex, Sony Z ultra.
2014. ápr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az összes kuka, de talán a Huawei még értékelhető kategória...

De ne vegyél ilyeneket.. Inkább gyűjts még egy kicsit és lesz pénzed jobbra..

2014. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kutyus21 ***** válasza:
Ezek nem Telefonok hanem ipari hulladékok a haverom vett ilyen Navon Mizus telefont 2 hétig bírta és vissza vitte a Tescoba nem, tudták megcsinálni de adtak egy ugyan olyan telefont neki de az se bírja sokáig. Vegyél valami Nokiát LG-t vagy Sony-t én ezt tanácsolom nekem egy Nokia Lumia 520-am van és 10 hónapja használom de ha neked lennék egy Nokiát vennék azok nem akadoznak hosszú a támogatásuk 2016-ig és sok féle képpen variálhatod át.
2014. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!