Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül a feltörekvőben...

Ezek közül a feltörekvőben levő telefonmárkák közül melyiket lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Fontos hogy jó legyen a Magyarországi szervíz támogatás ha esetleg valami garanciás dolog akadna, illetve hogy azért itthon tudják rá venni tokot és üvegfóliát. Na de a kérdés hogy ezek közül a telefonmárkák közül melyikre/melyekre jellemző ez leginkább?

2022. aug. 7. 22:29
A kérdező szavazást indított:
Realme
Oppo
Motorola
Oneplus
13 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Feltörekvőben lévő? A Motorola ezeregy éves és inkább haldokló a mobiliparban (vagy valaki időközben megvette?), az OnePlus szintén ezeréves és ez is inkább szerintem inkább lefele megy. A Realme és az Oppo meg gyakorlatilag a Xiaomi házon belüli új hulladéklerakata.

Ha ezek közül kellene választanom és drágább telefont szeretnék, akkor egyértelműen OnePlus. Ha olcsóbb kategóriából szeretnék, akkor meg Realme vagy Oppo, teljesen tök mindegy, egyiknek sincs értelmes szervízhálózata, de úgyis kívül-belül Xiaomi telefonok, ennek minden hátrányával.

2022. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Valóban? Ezt nemtudtam hogy a Xiaomi-nak is köze van ezekhez a márkákhoz.

A feltörekvőt pedig úgy értem hogy most kezdenek jobban megjelenni a hazai piacon és némelyik szolgáltató kínálatában is látható már amire eddig nem nagyon volt példa. (pld:Oppo, Realme)

2022. aug. 7. 22:50
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzés az elsőnek, hogy az Oppo-nak és a Realme-nek az égvilágon semmi köze sincsen a Xiaomihoz, mert ezek a márkák mind a BBK Electronics cégcsoport által létrehozott márkák: Oneplus, Oppo, Vivo, Realme, IQOO
2022. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
A Xiaomi alá ezek tartoznak: Poco, Redmi, Black Shark
2022. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Ehh, lehet hogy igazatok van, őszintén nekem már egy ideje herótom van a kínai telefonoktól. Vég nélkül fossák ki ugyanazokat a modelleket, különböző logóval, vagy apró eltérésekkel. Egyre ritkábban jön össze nekik valami olyan önerőből, ami a piacon is megállja a helyét.
2022. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyedül az OPPO feltörekvő, a többi már vagy legalább 5 éve piacon van Mo.-n is. A legújabb az a Nothing egyébként, hiányolom a listából.
2022. aug. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Feltörekvő... Motorola. Kérdező, az megvan, hogy a Motorola nem ma kezdte? Autórádókkal indított, és a mobiltelefonjaik egy idősek a szolgáltatás megjelenésével, az analóg, válltáskaként cipelhető "mobil" telefonokkal kezdődően.


[link]

[link]

[link]

2022. aug. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nos köszönöm a válaszokat!

A Nothing márkáról még sosem hallottam. Motorolát itt úgy értettem hogy régen ugye aktív piaci szereplő volt a hagyományos nyomógombos telefonok terén (kb. 15 éve nekem is volt nyomógombos Motorolám és azt szerettem!)

Utána ugye elég jó sikert arattak a Defyvel és aztán nem is nagyon lehetett őket látni egy jó ideig a piacon azaz szinte eltüntek és a feltörekvőt most úgy értettem hogy újra előkerültek de már komolyabb készülékekkel. Csak kérdés hogy a régiekhez viszonyítva (Defy megjelenése után haverom vett egyet és ő szerette, nem panaszkodott rá!) kb. Most milyenek lehetnek?

2022. aug. 9. 14:24
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem feltörekvők, ezek vannak.

OnePlus kérdés nélkül a legjobb, de a OnePlus, Realme, Oppo ugyan ahhoz a cégcsoporthoz tartozik. Gyakran ugyan azt a telefon átcimkézve más néven árusítrják cégen belül.

Motorola -t a Lenovo megvásárolta, szóval Lenovo telefonok Motorola névvel.


Motorola csak a telefonos üzletágát adta el.

2022. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

FYI: A Motorola alkotta meg az elso mobilt 1973-ban.

Egyebkent evek ota Ulefone-okat nyuzok, eleinte a Power, most az Armor sorozatbol. Nekem bejottek. A fentiek kozul 1+.

2022. aug. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!