Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik teló legyen ha leginkáb...

Melyik teló legyen ha leginkább fényképezésre és videózásra meg más egyéb dolgokra használom, játékra pedig a legkevésbé mármint, hogy keveset játszom?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam a Poco F3-mon is. Mert képeket jókat készít. De egy teszt videó alapján viszont a videók undorító minőségűek. Szerintem a mostani Xiaomi Mi A3-mam sokkal jobb felvételeket gyárt.

Illetve elgondolkodtatott még a Poco X4 Pro, Redmi Note 11 Pro is. De ezekből szerintem csak a 6gb ramosak férnek be a keretbe. Xiaomi Mi 11 Lite 4G, 5G talán.

A legfőbb vetélytárs itt most a Poco X3 Pro esetleg az NFC?!

Xiaomi Redmi Note 10 Pronál mennyivel járok jobban ha a 8/128gbs modellt venném?



2022. aug. 8. 00:22
A kérdező szavazást indított:
Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G
Xiaomi Poco X3 NFC
Xiaomi Poco X3 Pro
Xiaomi Poco X4 Pro
Xiaomi Poco F3 Pro
Xiaomi Mi 11 Lite 4G
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Xiaomi Poco X4 Pro, Xiaomi Redmi Note 11 Pro vagy Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Első kettőt mondjuk csak akkor ajánlom ha nem zavar az, hogy csak Full HD 30 fpsbe tudsz videót felvenni. Talán inkább a Pocot választanám innen is mert az megbízhatóbb.

Mert egyébként ezen kívül nagyon jó képeket készít mind2 teló, a videók is élesek és jól szaturáltak.


De szerintem a Xiaomi Mi 11 Lite 5G-vel lehet, hogy jobban járnál mivel abban erősebb a hardver még jobban megbizható. És szerintem készít az is minimum olyan jó képeket és videókat. De a lényeg az, hogy probálj meg ne szürkeimportrol venni. Tehát azt is vedd figyelembe, hogy mit és hol, mennyiért lehet kapni normális áruházból tehát legalább egy Aquáról vagy best byterol.

Na Redmi Note 10 Probol a 8/256gbs nem éri meg szerintem. Mire a 6gb ram kevés lesz addigra az SD 732 is.

4gb ram még mostanában kezd úgy elavulgatni. De még mindig jól el lehet lenni vele, alig érzékelni, hogy kevés lenne.

De 2gb ram már 3 éve kevésnek annyira kevés volt, hogy bizony bőven voltak lassulások. Most a 3 kezd eljutni erre a szintre.

Tehát ha minél olcsóbban megakarod úszni elég a 6/64gb verzió is legfeljebb a 128/6gb. A 8gb árán már ott a Xiaomi Mi 11 Lite.

Mert az az SD 732 pár év múlva már nagyon gyenge lesz.

Tekintsünk vissza 4 évre pl a Redmi Note 5 Pro. Az SD 636-al már szinte használhatatlanul gyenge. Persze ismerek olyat aki valamilyen csoda folytán egy Redmi 2-vel is vígan elvan. Ez készülék függő is. De igen, általánosságban a Redmi Note 5 Pro is már használhatatlan legtöbb esetben.


De ha nem csak Xiaomi jöhet szóba. Akkor a Samsung Galaxy A33-at ajánlom. Vagy pedig ruhazz be egy Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ És azzal a hardver, kamera probléma is meglesz oldva.

A Samsung sokkal jobb választás.

Pláne, hogy a miui még most is, ezeken a készülékeken is lehet bugos. Na meg a Samsung sokkal jobban érti, hogyan kell telefont és kamerát csinálni.

2022. aug. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Morzsi007 ***** válasza:
46%
Ezeket nem venném, ha fotó és videó készítésre használnám leginkább. Samsung S széria vagy iphone 12 , 13-as széria.
2022. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De a kérdezőnek legfeljebb 100-110 ezer forintos a kerete te isten marhája!

És nem mindenki szereti az iost sem.

2022. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:

Akkor maradt az androidos Samsung S széria Te isten ökre.

Olcsóbb telefonnal ne akarjunk fotózni meg videózni, mert az eredmény nem lesz kielégítő, akkor vegyen egy komolyabb kompakt gépet 110 000-ért inkább.

2022. aug. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fényképezésre és videózásra nem Xiaomi a legjobb.


Poco -kat kiherélik mindig kamerás képességekben.


Ha innen kell választani a Mi 11 Lite 5G


De vigyázz mert 2 verziója van a sima és az NE. Pontosan minek a rövidítése az NE nem tudom. Más cpu -t jelent összességében.

Sima 870 snapi, NE meg 778 -as snapi.

Üres számítási teljesítményben valamivel a 778 lassabb, nem sokkal kb5%, GPU ban azaz játékok alatt hát igen az sokkal lassabb, fele majdnem.

De újabb gyártástechnológia miatt kevesebbet eszik.

Ettől még alap játékok is simán mennek gond nélkül, nem kell félni. HA mérges madarazni akarsz pölö :)

Ezt leszámítva ugyan az a két verzió.


Samsung Galaxy A52s 5G megeszi ezt a listát reggelire kamerás képességekben. Ha más márka is érdekel, Ha nem akkor meg elmondtam :)

Ugyan úgy 778 snapival.

2022. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!