Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb vezeték...

Gábor19... kérdése:

Melyik a legjobb vezeték nélküli telefon?

Figyelt kérdés
Panasonic márkájut vettünk de ezen nincs kihangosító és alapból is nagyon halk.
2022. aug. 12. 11:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

#8 nem gondoltam, hogy valakinek még kell ilyen régiség.

De még ezt is kiváltaná egy nyomógombos telefon.

2022. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Igen, közismert tény, hogy a nyomógombos telefonok a vezetékes hálózaton működnek legjobban...
2022. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#11 okostojás, hogy váltaná ki mondjuk egy nagycsaládnál a több lakásos társasházban a belső kommunikációt? Nem kell előfizetés, nincs SIM kártya, megfelelően elhelyezett báziskészülék, vagy készülékek vannak, és egy 50-60 méteres körzetben használod a telefonokat.
2022. aug. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

...egyébként nálunk a leggyakrabban használt funkciója a "hova a fenébe tettem le a mobilomat" jellegű hívás, amikor éppen senki más mobillal rendelkező nincs otthon.

(ne koptassa senki a billentyűket, tudom, asztali gépről messengeren vagy viberen is fel lehetne hívni a telefont, vagy használhatnám a Samsung "find my mobile" megcsengető szolgáltatását)

2022. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi Gigasetet használunk, nincs vele problémánk.
2022. aug. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen, a vezetékes vezetéknélküli telefonra gondoltam, ami az utcáról a házig vezetéken jön Digi, Invitel.. ilyen szolgáltatóktól. Aztán a házban meg az adótól pár 10méterig meg a kunkori kábel helyett meg rádiófrekvencián műkszik. Pár ezer forintos havidíjjal korlátlanul lehet beszélni hálózaton belül.
2022. aug. 13. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!