Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi note 9 pro telefonnal...

Xiaomi note 9 pro telefonnal hogyan tudok csengőhangot beállítani?

Figyelt kérdés

Nem jönnek be a zenék , eddig nem volt gond de valamit elnyomtam.

Újraindítás se segitett.mit tegyek?



2022. aug. 13. 04:50
 1/1 A kérdező kommentje:

Csak a hivast es a WhatsApp hivast nem tudom beállítani . Az összes többi beállítható.


Leírom mi a pontos hiba.

Beallitasokban rakattintok a hangok es rezgésekre , bejön az ertesitések, csengőhang es ebreszto. Rakattintok a csengohangra. Ezen belül bejon az amire alkotva volt, de az a csengés azóta törölve lett a listából, de megis benne maradt a címe,de a hang, nem az szólal meg, hanem egy gyari. Itt van egy olyan lehetőség is hogy összes csengőhang. Erre rakattintok es nem adja be a listát.valami blokkolja. Az összes többinél sms, Viber, email, mindez tökéletesen működik. Kivetel a telefon hívás es a WhatsApp hivas beallithatatlan. Mit tegyek mert szétvet az ideg ?


Még valami ami esetleg hiba lehet es az is szerintem, de nem tudom hol rontottam el.

Ennél a kettőnél az értesítésmegjelenítés "gombot"nem tudom egyaltalán állítani, tehát az a gomb nem működik nem lehet áthúzni hogy beallithato legyen. Hogy csináljam meg légyszi segítsetek!

2022. aug. 13. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!