Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 9 Pro...

Xiaomi Redmi Note 9 Pro telefonnál, hogy tudom az ertesitesbeallitasokat működésbe állítani?

Figyelt kérdés

Csak a hivast es a WhatsApp hivast nem tudom beállítani . Az összes többi beállítható.


Leírom mi a pontos hiba.

Beallitasokban rakattintok a hangok es rezgésekre , bejön az ertesitések, csengőhang es ebreszto. Rakattintok a csengohangra. Ezen belül bejon az amire állítva volt, de az a csengés azóta törölve lett a listából, de mégis benne maradt a címe,de a hang, nem az szólal meg, hanem egy gyári. Itt van egy olyan lehetőség is hogy összes csengőhang. Erre rakattintok es nem adja be a listát.valami blokkolja. Az összes többinél sms, Viber, email, mindez tökéletesen működik. Beadja a csengőhang listát.

Kivetel a telefon hívás es a WhatsApp hivas beallithatatlan. Mit tegyek mert szétvet az ideg ?


Még valami ami esetleg hiba lehet es az is szerintem, de nem tudom hol rontottam el.

Ennél a kettőnél az értesítésmegjelenítés "gombot"nem tudom egyaltalán állítani, tehát az a gomb nem működik nem lehet áthúzni hogy beallithato legyen. Hogy csináljam meg légyszi segítsetek! Köszi.



#csengőhang #Értesítésbeállítás
2022. aug. 13. 14:35
1 2
 1/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ertesites kezeloben nez szet

meg engedelykezeloben

2022. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Reggel 7 orátol ezt nezegetem, valami konkrétabbat es egyszerűbbet hol mit állitsak vissza es hogyan ?segíts légyszi
2022. aug. 13. 15:15
 3/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha szurke es nem is lehet belelepni

se ertesites kozpontbol elerni se az alkalmazasok beallitasainal


akkor valami mast kell allitani

vagy engedelyt

vagy valami le van tiltva


kozvetlen a rendszeralkalmazasoknal se lehet semmi erdemelegeset beallitanu?

2022. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

lemaradt hogy probaltad e a kikapcsolast majd bekapcsolast


illetve az osszes adat torleset (persze ha nincs semmi benne, ha van akkor csak gyorsitotar torlese)


magat az alkalmazast is kenyszeritetten megprobalhatod bezarni ha engedi


illetve ha egyik sem akkor lehet gyari visszaallitas kell majd


uj bolti telo?

2022. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jaj ne már, azóta sincs eredmény de erzem en vagyok a béna , ez egy nagyon kis hiba . De hol vannak az okosak ha már itt vagyok én a hulye kérdéssel?:)
2022. aug. 13. 18:00
 6/15 A kérdező kommentje:
Volt ki be kapcsolás többször is . Fontos adatokat tarolok nem lehet a gyarit , szó sem lehet visszaallitasrol. Valamit blokkoltam reggel komásan, es azóta szop@s
2022. aug. 13. 18:01
 7/15 A kérdező kommentje:
Gyorsítótár törlés is megvolt es a kijelzővel is szepen beszelek 🤣🤦 de semmi semmi 🙆
2022. aug. 13. 18:02
 8/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#6

"Valamit blokkoltam reggel komásan, es azóta szop@s"

talaljuk ki?


tehat mar beleptel a Beallitasok(Alkalmazasok)>Engedely>Kezelo>Telefon


Beall.>Rendszeralkalmazasok>Telefon


Beall.>Alkalmazaskezeles>Telefon


es sehol semmi erdemeleges? (vegignezve minden lehetoseget mindnel)


amugy ha van frissitese akkor probald meg eltavolitani es hatha

vagy ha nincs fent es van elerheto akkor azt feltenni


mert mas nagyon nincsen illetve azt mar neked kell megtalalnod

elohivtal valami konzolt es atprogramoztad rendszert

2022. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem sokra jutottam de azt a keveset leírom.

Beléptem az alkalmazás értesítésekbe.


Itt fel vannak sorolva viber email, és még sok egyéb.

Többek között a következőket kiemelném:

Biztonság

Android rendszer

Telefon

Óra

Beállítások


Kizárólag ezeknél, az értesítés megjelenítést, nem lehet engedélyezni. Más szóval sem jobbra sem balra nem tudod elhúzni a kis nyilat.

2022. aug. 13. 18:44
 10/15 A kérdező kommentje:
Már telefonáltam a media marktba, kérdeztem hogy mit állítsák vissza, de az volt a válasz hogy megcsinálják ingyen csak vigyen be mert valamit blokkoltam. Ennyit tudtam eddig én is. De mit? És hol?
2022. aug. 13. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!