Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Watch gt2 vagy gt2 pro?

Huawei Watch gt2 vagy gt2 pro?

Figyelt kérdés

Szeretnék okosórát,ár értékben,nem utolsó sorbyn magyar menüben Huawei watch gt2 néztem ki. De ugye van a gt2 pro.Nézem a teszteket,hát nem tud többet csak anyagminőségben. Kinek mi a véleménye ,tapasztalata? Meg éri e a + 8-10e forintot a pro?

Igaz,színben is jobb,de sajnos tudásban egál.


2022. aug. 13. 15:40
 1/5 grafno ***** válasza:
100%
Nekem pro van lassan 1eve de nem tudom mennyivel tud többet mint a sima. Csak azért vettem ezt mert 2het uzemidot írt amúgy samut akartam csak írták hogy 1-2naponta kell tölteni. Alzarol kb 40e volt anno akcióban, olcsóbb mint a sima.
2022. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most nem olcsóbb sajnos. Hát sajnos tudásra semmivel nem tud többet.Megnéztem a teszteket, és a 2esre is 2hét az üzemidő. Viszont a pro anyaga minőségibb. Ezek miatt nem tudok dönteni😁
2022. aug. 13. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ezen töröm a fejem, de szerintem a pro-t fogom választani. Nem hátrány, hogy kicsit ellenállóbb anyagokból van :D
2022. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát,most már egyre jobban átgondolom. Valószínű maradok a gt2 nél. Bármennyi szakértő tesztet nézek,mindből az jön le,hogy a 2es szériában a sima és a pro közti árkülönbség nem éri meg. Burkoltan de a gt2 ajánlja mind,ha az áraikat nézzük.
2022. aug. 15. 07:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Most rendeltem 54-ért egy Pro-t, majd kiderül, milyen (3-as voltam)
2022. aug. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!