Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv. A Play Protect letiltott...

Papi987 kérdése:

Üdv. A Play Protect letiltott egy alkalmazást. Valaki tud segíteni hol tudom engedélyezni? Nem találom sehol. Xiaomi note 10 pro telefon.

Figyelt kérdés
2022. aug. 13. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet vírus, engedni akarod?
2022. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen mert a Témák approl van szó és nem vírus. A családban másnak is van és nekik nem tiltotta le.
2022. aug. 13. 16:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul egy alap alkalmazása a Xiaomi telefonoknak.
2022. aug. 13. 16:32
 4/5 anonim válasza:
100%

Hello.

Velem is ugyan ez történt, ugyan úgy Xiaomim van viszont nem note 10 pro de hátha segít..

Én be léptem a Beállításokba ahol megkerestem az Alkalmazások menüt. Azon belül pedig az Alkalmazáskezelésre mentem ahol megkerestem a Témák alkalmazást, arra rá nyomtam és ott volt nekem hogy frissítések eltávolítása, vagy ott kell lennie egy engedélyezés gomnak.

Arra rá nyomsz és minden újra a régi...

2022. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam egy formázással. Egyébként én hiába kerestem sehol nem találtam. Azért köszönöm a segítséget.
2022. aug. 18. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!