Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az uj mobil csere program...

Az uj mobil csere program hogy működik? Van 10db régi nyomogombos telóm egyik sem kapcsol be de imei szám alapján használva voltak mert megakarjak venni őket tőlem egy ember egy 10 esbe tuti beakarja váltani új készülékre szerintetek adjam oda neki?

Figyelt kérdés
Vagy bevalthatom enis mind a 10 et egy és lesz pl 10db 50 ezer forint értékű telóm mondjuk 10 ezer forint db áron mert most 40 ezer támogatást kaphatók a csereprogramban szerintetek ez így bevalhat? Vagy inkább adjam oda neki elég régi telik bese kapcsolnak már

2022. aug. 14. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Le van írva, hogy működőképesnek kell lennie és az IMEI számot egyébként le lehet csekkolni előzetesen, hogy érvényes-e rá csere.
2022. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Követlemény, hogy a telefonnak használatban kellett lennie 2021 július és 2022 április között. Ez azt jelenti, hogy legalább egy hívás, sms küldés vagy adatforgalom történt a készülékről. Ha sok éve a szekrényben porosodó telefonjaid vannak, az nyilván nem felel meg ennek a követelménynek.
2022. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Régi szerintem 5 éve nem voltak ezek használva kb aksi puposak se töltő sémi de mégis megakarjak venni az illető valamit akor tudhat amit én nem lehet hogy a ritka földi femeket akarja kivonni belőlük vagy nem tudom
2022. aug. 14. 13:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Add oda nyugodtan, többet ér úgy, mint a fiókban, mindegy neki mi a haszna, Te ahhoz távol állsz.

Cserélni személyenként egyet lehet, és használni kellett az utóbbi pár hónapban, miként fentebb írták!

2022. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
57%
Nyilván úgy van kitalálva, hogy ne tudj csak úgy egy 20 éves telefont beadni, amit még épp nem dobtál ki, ezért van az, hogy 2022 április előtt kell lennie arra vonatkozóan nyomnak, hogy használtad, mivel előtte nem tudhattál még erről a kedvezményről, és ezzel elkerülhető, hogy hirtelen elkezd használni kicsit csak azért, hogy beadhasd cserére.
2022. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zavar, mi!?! Ha egy festmény lenne, vágnád,hogy többet ér, megpróbálnád Te máshol eladni, de most fogalmad sincs és ez zavar, s irigy vagy. Add oda egyben 10-ért,s haladj tovább.
2022. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Én sem értem, hogy mit foglalkozol vele. Meg akarja venni az ősrégi telefonodat, mi közöd van hozzá, hogy utána mit csinál vele? Irigykedsz, hogy pénzt akar belőle csinálni vagy mi?
2022. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Add oda, még mindig jobb, mintha továbbra is a fiókban lennének.
2022. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
darabja 10ezret megér...
2022. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
... vagy várj vele míg darabja százezret fog érni.
2022. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!