Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 20- as telefonszámot melyik...

20210513 kérdése:

A 20- as telefonszámot melyik másik szolgáltatóhoz lehet átvinni? Nem vagyok megelégedve a yettellel.

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Bármelyikhez
2022. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Maradt kettő.

TRékom, bugyi rózsaszín, vagy a jodafon a vörösek...


Van még a vergődő Digi, de a jetivel egy tulajdonosi körbe kerültek.


Számod előhívóval együtt is tud maradni.

Lényeg hogy az adataid mindkét rendszerben egyezzenek, mármint karakterre pontosan. Akkor átviheted a számodat.

Érdemes ellenőriztetni mindkét szolgáltatónál. Jetinél nem kell elmondani hogy miért. Számlázás pontossága miatt.


Meló oroszlánrészét az a szolgáltató végzi akihez viszed. Csak ott kell szólni..

2022. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

"Maradt kettő."

meg a digi, meg a tarr kft és a többi...

2022. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

"meg a digi, meg a tarr kft és a többi..."


"Van még a vergődő Digi, de a jetivel egy tulajdonosi körbe kerültek."


Tarr kft és a többi tovább értékesítő? Annak aki nagyokat szeretne szívni feltétlenül javasolt. Amúgy is csak tovább értékesít és ha az is jetis akkor csöbörből vödörbe.

2022. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
a telekom a legjobb szerintem nincsenek hibák egyszer-egdszer van h nen enged be azbapp de olysnkor túlterhelt a rendszer
2022. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Telekom, Vodafone, Digi
2022. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Átviheted bárhová.


Ajánlani én is kizárólag a Telekomot tudom. 10 évig voltam Vodafone-os, végig korlátlanként, két mobillal, egy otthonival, tehát elég sokat fizettem havonta. Amióta megvette a UPC-t gusztustalan, undorító üzletpolitikát képvisel.

2022. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
mi évtizedek óta telekomosok vagyunk, nem is emlékszem másra
2022. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. :)
2022. aug. 15. 16:57
 10/10 puritan ***** válasza:
100%

Nekem régebben nem volt közöm a vodához, de azóta útálom őket, amióta megvették, és tönkrevágták a UPC-t.

A technikai hátterük sem közelíti meg a Telekomot, de az ügyfélszolgálatuk, számlázásuk, az egyenesen katasztrofális.

2022. aug. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!