Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon fóliázással érdemes...

Telefon fóliázással érdemes otthon próbálkozni?

Figyelt kérdés

A család 4 tagjának 26 ezerbe kerülne a fóliázás, így meg megúsznánk 6 ezerből. Aki már csinálta mennyire bonyolult, mire kell figyelni, hogy sikerüljön?


köszi


2022. aug. 15. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint üvegfólia? Nem egy agysebészet felrakni
2022. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A YouTube on vannak fenn videók ilyesmiről is megnéztem egyet kettőt, simán feltettem az üvegfóliát a telefonomra.
2022. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20000.- feltenni?


nyiss egy vállalkozást, a 4 után profi leszel.

2022. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

van aki nem otthon csinálja?


kb 2000Ft egy üvegfolia, nem kapkodva 3-4 perc felrakni.


Arra kell figyetni hogy párás pormentes környezetben rakd fel

2022. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam hogy vannak olyan emberek, akik ezért fizetnek. Hogy amit én is meg tudok csinálni, azért adjak másnak nem kevés pénzt?
2022. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 puritan ***** válasza:
Hát nekem sem fordult még meg a fejemben, hogy ezért pénzt adjak. Amikor még érdemes volt kínából rendelni üvegfóliát, ötöt rendeltem egyszerre, és ha nem sikerült tökéletesre, jöhetett egy másik. De általában sikerülni szokott. Nem kell alatta port vagy szöszt hagyni, annyi a lényege.
2022. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!