Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon lopás: mit lehet...

Telefon lopás: mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

A Vajdasági Malom fesztiválon ellopták a telefonom (ott hagytam tölteni az erre kijelölt helyre s mire visszajöttem már elvitték) most az a kérdés hogy mit tudok csinálni annak érdekében hogy a személyes adataim ne kerüljenek ki.


Természetesen a számomat azonnal blokkoltam, de rengetek intim/privát kép/video benne van a telefon memóriájába és nincs semmilyen biztonsági rendszerem, tehát könnyen hozzálehet jutni. Mit tanácsos ilyenkor csinálni? Rendőrséghez érdemes fordulni?



#telefonlopás #malomfesztivál
2022. aug. 16. 18:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%

[link]

[link]



"nincs semmilyen biztonsági rendszerem"


Ennyi ésszel egész konkrétan megérdemelnéd, hogy bejárja az internetet amit azon tartasz.

2022. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Én felhívtam volna, hogy mi van, mert lehet véletlenül vitték el, de erre már lehetőséged nincs.
2022. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

no azért ennyire ütődött nem vagyok: a telefonszámot természetesen hívtuk egy darabig (kinyomva) a fesztivál honlapján is meglett írva hogy amennyiben valaki véletlen vitte volna el (de nem hiszem mert a töltőt ott hagyták) hozzák vissza. Ezt a beírást asszem maga a fesztivál szervezői törölték, nehogy azt higgyék hogy ott ilyen előfordulhat. Ez után jött a szám letiltása.


első komment: feleslegesen szigorú de a jövőben megfogadom a tanácsot. Más kérdés hogy használható akkor is ha a SIM kártyát kipenderítik belőle.

2022. aug. 16. 19:05
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy használható.
2022. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs esetleg hogy távolról tudnád törölni adataidat? (nem ismerem a Google fiókhoz csatolt telefonokat), feltételezem az Android-telefonok nagy része regisztráláskor fiókhoz kötődik és hátha a web-es felületen lehet tenni valamit.

nekem iPhone van ezért nem tudom.

2022. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

1.: Ki az, aki intim képeket tárol a telefonján?


2.: Ki az, aki őrizetlenül hagyja a telefonját?


3.: Ki az, aki nem használ "biztonsági feloldást" a telefoján?



Azt hiszem, nincs hozzáfűznivalóm, csak gratulálni tudok!

2022. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%
#6 kinek nincs intim kép a telefonján? Az őskövületeknek esetleg.
2022. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

"Az őskövületeknek esetleg."


A kifejezés, amit keresel: az emberiség _értelmes_ részének.

2022. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
#7 Valahogy nekem sosem jutott eszembe lefotózni a micsodámat, mert szerintem BETEGES
2022. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

#7

1 intim kép simcs a telefonomon se magamról se másokról.

Miért is lenne??

2022. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!