Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlik a telefonom, ha nem...

Elromlik a telefonom, ha nem viszem rögtön aksicserére, amikor kiírta, hogy szervízbe kell vinni? Illetve aksicserénél adatmentést szükséges csinálni?

Figyelt kérdés

iPhone X telefonom pár napja kiírta, hogy 79%-ra csökkent az akkumulátor állapota és szervizbe kell vinni. Én sajnos csak 2 hét múlva kaptam időpontot cserére és nem tudom, hogy addig lehet- e bármi baja a telefonomnak, nyilván azon kívül, hogy hamar lemerül.


Az adatmentést azért kérdezem, mert rengeteg képem, videóm van, és ha nem nagyon muszáj nem állnék neki mindet letölteni. -nem cloudban tárolom őket :((


Bocsánat, ha hülyeségnek tartjátok a kérdéseimet, nem nagyon értek ehez bevallom…



2022. aug. 4. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
És akkor mi van ha 79%-os? Kevesebbet megy és slussz. 80-nál még nem volt gond? El fog menni 78%-os akkuval is, akár még két hétig is. Ha púpos, akkor érdemes sietni vele. Adatmentésre meg mindig szükség van. Ha egy példányban őrzöd aza adataidat és ez szerinted megfelelő, akkor fognak még meglepetések érni.
2022. aug. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nem lesz.

Ha a képeid megvannak az iCloudban, akkor nincs semmi gond.

Ahhoz, hogy a telefon tesztelni tudják ki kell kapcsolni a jelkódot és az iPhone keresése funkciót, úgyhogy látni fognak mindent. Jobb ha számítógéppel csinálsz egy mentést és visszaállítod gyárira a készüléket.

Nem is értem mi a baj a mentéssel. Rűdugod a gépre, megnyomsz egyetlen gombot és vársz amig a csík végigmegy. Közben lehet használni a telefont, számítógépet, vagy főzhetsz, takaríthatsz, stb

Amikor visszakapod a készüléket, akkor szintén egy gomb a mentést visszaállítani a készülékre.

2022. aug. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2#


"nem cloudban tárolom őket"

2022. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És a gépre ezt a biztonsági mentést hogyan tudom megcsinálni? Nincs gond vele meg semmi, csak feleslegesen nem álltam volna neki, de hát ha kell akkor kell.

2022. aug. 4. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
mobil -> madzag -> laptop
2022. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!