Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné PoPhone-ról az iPhone...

Megérné PoPhone-ról az iPhone x 256 GB új akkumulátorral 157.000 FT-ért? (Huaweiről)

Figyelt kérdés

2022. aug. 17. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Én a PoPhone-ról nem vennék telefont.
2022. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
ájfónra bármiről érdemes váltani, plána pofontól!
2022. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2,hálás vagyok értelmességedért🥰
2022. aug. 17. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha használtan veszed felejtsd el az X-et mert én is megszívtam vele. A széria típushibája hogy egy idő után tönkremegy a face ID működését biztosító egyik szenzor (jellemzően a DOT-projector), és az X esetén jellemzően 3 évnél régebbiek a modellek. A face ID csak 11-től fölfelé javítható rendesen, illetve ott sokkal ritkábban romlik el a cucc.
2022. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Showme.hu! Olcsóbb, korrekt az ügyfélszolgálat és alapból 12 hó garit adnak, nekem mindenképp megérte :)
2023. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!