Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon kijelzője miért...

Telefon kijelzője miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Tulajdonosa vagyok egy Huawei Mate 20 Pro-nak már 2019 óta. Egyik este youtuben néztem volna videókat és olyan tapasztaltam amit még eddig soha.

Hirtelen alul és felül egy sáv olyan lett mint amikor a régi tv-n megjelennek a hangyák ( nem tudom hogy hívják, nálunk így mondják :D ) nem csak szürke pontok voltak hanem színek is ( kék, piros sárga stb.)

és volt amikor az egész képernyő telibe ezt csinálta.

Na gondoltam felveszem képernyő felvétellel. Azután csak nagy nehezen tudtam kikapcsolni. Miután vissza kapcsoltam nem volt semmi baja... De a felvételen nem látszódott semmi se.

Köszönöm ha végig olvastad és ha válaszolsz hogy ez mi lehet!

Ja és nagyon lassú volt akkor amikor ezt csinálta a képernyője.


Amúgy egyéb kérdés, ha esetleg tönkre fog menni milyen telot érdemes venni? 8 magos proci lehetőleg 8 GB RAM legyen 2,5 Ghz feletti de annál kisebb ne legyen. akksija 5000 mah és 108 mpx kamera jó lenne :DD a keretem max 150k lenne rá de nem akarnék jóval többet száni rá.


Na kb. ennyi



2022. aug. 17. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

"108 mpx kamera jó lenne :DD"


Mire? Megyényi plakátot nyomtatsz, középszerű minőségben?

2022. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ahhhhaa, simán! :DD

amúgy viccet félre rakva, láttam a neten hogy az olyan kamerájú telók nagyon szép képeket csinálnak... De lehet beérném 64 mpx-el is ha nem találok.

Igazából annyit tudok hogy valami szenzor gondoskodik erről szóval sok helyen olvastam h a mpx érték mellékes dolog...

2022. aug. 18. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!