Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A legfontosabb részén nem...

A legfontosabb részén nem érzékel az iPhone 3G-m kijelzője. Előtte csináltam vele dolgokat és szeretném újra használni? (lent több)

Figyelt kérdés
Az iPhone 3G-m kifogástalan telefon volt előtte, de mivel másodkézből vettem és az eladó nem használta hónapokig, belül beporosodott a kijelző, mert kicsit hézagos volt alul egy leejtés miatt. A hivatalos útmutató videó szerint leszereltem a kijelzőt, és leporoltam belülről..annyit tudni kell, hogy előtte rossz helyen akartam kiemelni a képernyőt, és fémkeretből kifelé helyett, magával fémkerestül együtt akartam hogy jöjjön, sokáig ebbe a feszült pózba volt. Középen egy 1 centis csíkba végig nem érzékel, ami pont arra elég hogy ne tudjam beütni a jelszavam..Mi legyen? Ne szervízt ajánl légyszíves, hátha nektek is volt ilyen...

2015. jan. 5. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdést imádják az "add vissza a gazájának" válaszokat adó olvasók :) De én hiszek neked, csak nem értek a ifonhoz.
2015. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem fogom 1 hónap után felkeresni nyilván, a gazdája én vagyok..én csináltam, de lehet orvosolni?
2015. jan. 5. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát mivel ez egyértelműen nem szoftveres probléma, nem tudom mit vársz...? De oké, akkor nem ajánlom, hogy vidd szervizbe.

Fogj 5 mécsest, tedd le egyenletes távolságban egymástól, körben. Helyezd a készüléket a közepére, majd állj fölé terpeszállásban és áldozz fel egy görög szüzet. Ha épp megfelelő bolygóállásnál csinálod (ami pontosan 3 év, 45 nap 17 perc múlva lesz) akkor megjavul csodálatos módon.

Remélem érted...

2015. jan. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy próbát még ez is megérne amit írsz xD Tudom hogy nem a szoftverét kell piszkálni, de hogy egyáltalán melyik része rossz a hardwerben, kontakthiba a képernyőben? Vagy nincs ilyen videó hogy otthon hogy kell "leműszakiztatni" és letesztelni minden részét?
2015. jan. 6. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már kiemelted a kijelzőt gondolom hozzá tudsz férni a panelhoz és mindenhez. Nézd meg hogy a kis csatlakozója nem e sérült meg vagy rendesen odaszorítja e a "kábelt" az alaplaphoz. Nagyító alatt nézd meg hogy esetleg a képernyő és az érintőpanel kábele nem e tört meg valahol. Ezek alapján ki tudod deríteni hogy mit kell cserélni benne.
2015. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!