Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tic toc alkalmazásról kérdezné...

Tic toc alkalmazásról kérdeznék..?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni hogy hogyan lehet új tiktok fiókot nyitni. ?? Van már egy tiktokom, De szeretnék egy másikat nyitni. Hogy olyan dolgokról meséljek az életemből, amit csak Névtelenül szeretnék megosztani. Kérlek adjatok ötletet Köszönöm szépen!

#fiók #Tic toc
2022. aug. 17. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hozz letre egy uj gmail fiokot, lepj ki az elozo tiktokbol, regisztralj az uj gmail fiokoddal - gond megoldva.
2022. aug. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért gondolj, mielőtt kiteszel az új fiókodra egy videót, hogy az interneten ezer módon lehet belefutni ismerősökbe, akkor is, ha egyébként teljesen álnéven vagy fent. Felismerhetnek a hangodról, az arcodról, a videóban látható környezetből, és még ezer módon. Néha a google dob fel fiókot, pedig nem is azt kerestem, és tadammmm, ott van a kollégám tini lánya egy szál bugyiban és melltartóban. Én pedig egy adott márkájú cipőt kerestem, nem a kollégám lányát. Szóval... csak óvatosan a videók feltöltögetésével.
2022. aug. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!