Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Google Maps helyzetmegosztas...

A Google Maps helyzetmegosztast ha használom azt jelezni fogja a másik fel részére,hogy figyelem a helyzetét?

Figyelt kérdés
Vagyok én, meg egy ismerősöm. Namost a Google térképen van egy olyan funkció, hogy helyzetmegosztás, de amíg nem tudom konkrétan, hogy hogyan működik, addig nem merem kipróbálni. Az ismerősöm telefonján benyomnám a helyzetmegosztást, beírnám a saját e-mail címemet, akkor kijelezné, hogy meddig szeretném a helyzetmegosztást? Ha igen, van-e olyan opció, hogy visszakapcsolásig? Ez nagyon fontos lenne. Ha már nagyon-nagyon sok ideig megy a helyzetmegosztás, arról küld értesítést az ismerősöm telefonjára? Ezt szeretném a leginkább tudni, mert félek, hogy értesítést küld. Előre is köszi a válaszokat!

2022. aug. 18. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Először is, észreveszi simán

Másodszor pedig illegális, amit tervezel.

2022. aug. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet olyat, hogy visszakapcsolásig.

Természetesen bármikor megnézheti, hogy meg van osztva a helyzete, tehát előbb-utóbb le fogsz bukni. Nekem úgy rémlik, hogy néha értesítést is dob fel, hogy helyzetmegosztás, de ebben nem vagyok biztos.

Egyrészt illegális, amire készülsz, másrészt te mit éreznél, ha veled csinálnák ugyanezt? Megéri kockáztatnod ezzel az ismerőssel a kapcsolatodat?

2022. aug. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem
2022. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy #2 írta, először a helyzet megosztójának kell megadni az engedélyt hogy kivel osztaná meg a helyzetét. akkor beállítani hogy meddig működjön a helyzet megosztás, vagy "amíg ki nem kapcsolja"

Ezután időszakonként küld a rendszer egy emlékeztető e-mailt, hogy kikkel van helyzetmegosztás folyamatban. Ez így logikus.

A moralizálást hogy törvényes vagy nem, csúnya dolog vagy sem, meghagyom a többieknek...

2022. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És az e-mailt hogyan lehet kikapcsolni?Illetve mivan ha csak simán kimásolom a linket így nem ír személyt hogy kivel van megosztva,nem?
2022. szept. 1. 02:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Ne álmodj ha ébren vagy.

Ha meg lehetne csinálni, a Google lenne érte a hibás. Ezért úgy oldották meg hogy ne lehessen sunyizni.

2022. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!