Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem lehet valahogy kitörölni...

Nem lehet valahogy kitörölni a Témák alkalmazást Xiaomi telefonon?

Figyelt kérdés

Igazság szerint tegnap vérszemet kaptam itt a gyakori kérdéseken azáltal, hogy láttam, hogy sokan olyan szerencsések, hogy el tudják távolítani a Témák alkalmazást a Xiaomi telefonjukról egy hibának köszönhetően. Nekem is van, de nekem valamiért a Play Protect nem ajánlja fel a Témák eltávolítását, kiiktatását, igazából le se sz@rja. Én már mióta meg van ez a telefon, nagyon szeretnék egy másik Témázó alkalmazást használni alapértelmezettként, hangválasztónak meg ha kell, akkor ott a Tone Selector. Ingyenes! :)

Szóval nem lehet valahogy mégis megcsinálni, hogy eltűnjön?

Köszi a válaszokat!


Szép estét!


2022. aug. 18. 18:01
 1/7 A kérdező kommentje:

Megoldottam ADB-vel.


Ha gondolják, a modik törölhetik a kérdést.

Hali!

2022. aug. 18. 18:22
 2/7 anonim ***** válasza:
mi az az ABC?
2022. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem ABC, hanem ADB.

Android Debug Bridge

2022. aug. 18. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:

ettől se lettem okosabb, de megnézni google play,

azt irja:

Nincs szükség gyökérre

2022. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsi :)


Tehát az ADB egy olyan eszköz, amit számítógépre lehet telepíteni (Windows, MAC, és Linux), és ennek segítségével lehetőség nyílik kezelni a telefont, a számítógép parancssorának segítségével.

Lehetőség van fájlok másolására, alkalmazások telepítésére, és amire nekem szükségem volt, az alkalmazások eltávolítására is. Az ADB lehetőséget ad olyan appok törlésére, amikre maga a telefon nem ad módot, és tiltja az alkalmazások kikapcsolását, és törlését.

2022. aug. 18. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
igy már érthető, kösz
2022. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon hasznos, csak óvatosan kell használni, mivel nagyon könnyen el lehet rontani, és mehet a gyári visszaállítás.

Annyira mélyen nem tud belenyúlni a telefonba, hogy a gyári visszaállítás sem segít, de azért jobb félni, mint megijedni.


Ezért is kérdeztem meg, hogy van-e lehetőség a gyári Témák alkalmazás törlésére, mert jó lett volna, ha nem ezzel a módszerrel kell törölni, mert bevallom, kicsit remegett a kezem, amikor beírtam a törlő parancsot :)

2022. aug. 18. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!