Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Esetleg van-e jobb telefon...

Esetleg van-e jobb telefon ilyen kategóriában?

Figyelt kérdés
Jelenleg Samsung galaxy a31 okostelefonom van,már lassan 2 éves lesz érdemes váltani vagy kb,hasonló telefonok vannak?
2022. aug. 21. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Mindig van jobb telefon. A kérdés, hogy tényleg szükséged van-e rá.
2022. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen
2022. aug. 21. 23:06
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

"A kérdés, hogy tényleg szükséged van-e rá." Azt pedig mi nem tudhatjuk.


Szerintem csak azért, mert újabb egy telefon, ne vegyed meg.


De hogyha nem is tudsz olyan funkcióról, ami miatt meg szeretnéd venni, akkor nagy esély van rá, hogy nincs rá szükséged.


Mondjuk ha van pénzed dögivel, az más kérdés, akkor megengedheted, hogy szórjad kevésbé fontos dolgokra. De ha tippelnem kéne akkor nem ez a helyzet.


Szóval most mondanam, hogy költsd másra azt a félretett pénzt, amit telefonra szántál, de az sem lenne a legjobb tanács. Mert mi van, ha hamarosan elromlik, vagy tudomásodra jut egy olyan új funkció, ami miatt muszáj új telót venned.


De én a helyedben talán inkább a hobbimra költenék inkább, ha van hobbid, és van jól működő telefonod is. Hobbiból sosem elég, haha

2022. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyit költenél rá?
2022. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 100ezer kb.
2022. aug. 22. 02:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát az a helyzet, hogy ez a 100 ezres szint (főleg a 400+ forintos euró árfolyamnál) eléggé belépőszint. Itt csodák nincsenek. Lényegesen jobb képességű készüléket nem fogsz kapni. Vannak jobb ár/érték arányú kínai budget telefonok, de nem lesz egy "váó" érzésed tőle.

Mi az ami a mostaniban nem tetszik? Csúnya képeket csinál? Lassú, akadozik?

2022. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100 környékén már van használt Galaxy S szériás készülék :) S10-S20FE
2022. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6 igen,nem az hogy rossz képeket csinál mert egy átlagos csak a kijelzője lehetne kicsit nagyobb leginkább azért meg hogy a kamera legyen egy kicsit jobb. A samsung galaxy a52 gondolkodtam ebben található lassítás,mert nekem leginkább a kamera érdekelne.

#7 használtan nem szeretnék venni,de köszi azért

2022. aug. 22. 14:58
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagyis bocsánat a53
2022. aug. 22. 15:03
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom ugyan nincs MediaTek-processzoros telefonnal, sose volt, de a technológiáját nézve megértem, ha a kérdező évek múltán már szenved vele!

Kérdező, utánanéztél az árának?! A Galaxy A53-at nem kapod meg 100 ezer körül újonann, 134 ezertől kezdődik legolcsóbban! Ennyi pénzért meg akkor már inkább az A52s, 1 évvel régebbi ugyan, de még mindig jobb telefon, 100 ezer környékén pedig “s” nélkül a sima 4G-s A52 a legjobb Samsung telefon!

2022. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!